Pagina 1 van 1

Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 09:02
door Uncles
Even een klein vraagje..

Op 10 februari hebben wij onze Captur besteld, nu staat er al sinds die tijd in My Renault bij de Autogegevens alleen het chassisnummer en verder staat er alleen: "De autogegevens zijn op dit moment niet beschikbaar …".

Is het normaal dat de uitrusting niet word getoond, worden die gegevens pas beschikbaar als de auto geproduceerd word?

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 09:22
door powerboot
Als je het, forum, eens goed terug leest ,zal je zien dat je hier niet, of nou lijks van op aan kan

:fotoplease2: Groetjes Rob :fotoplease:

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 10:06
door Uncles
Dat had ik al gelezen, maar ik kwam ook regelmatig berichten tegen dat de gegevens van de auto wel gewoon zichtbaar waren.

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 10:12
door Verwijderd 17328
Als je auto via de dealer door de importeur bij de fabriek besteld is en je e-mailgegevens zijn bekend bij dealer/importeur wordt je in eerste instantie op de hoogte gehouden van het verloop van de bestelling, zijnde chassisnummer, zijnde planning fabricage, fabricagedatum, datum uit fabriek, datum transport en verwachte datum aankomst dealer. Dit systeem behoort real-time te werken, maar soms zit er een kink in de kabel.
Als je auto aan je afgeleverd is en door de dealer/importeur in de systemen verwerkt en aangemeld, dan pas zie je alle details van je auto in MyRenault.
Heb je ook het R-link-systeem in je auto, dan wordt dat ook pas op het laatste moment zichtbaar.
De praktijk is echter weerbarstiger, je kunt bij wijze van spreken al een week in je auto rijden en dan nog zie je de melding dat je auto op transport staat naar NL.

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 10:19
door FrankV
Ik heb mijn Captur besteld op 1 februari. Status staat sinds die tijd op "Uw Renault staat gepland voor productie". Alleen ordernummer en orderdatum in het systeem.

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 10:54
door Uncles
Dan zal "de uitrusting" later wel worden toegevoegd aan het overzicht.

@ FrankV, als je rechtsboven (onder het tabblad "Mijn auto" op het "velletje papier met een ezelsoor" klikt zie je iets meer informatie, zoals je chassisnummer..

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 13:34
door FrankV
Aha, weer wat geleerd! dank!

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 13:44
door Uncles
Geen dank..

Ik neem aan dat jij daar ook alleen je chassis nummer ziet en verder de melding;

De autogegevens zijn op dit moment niet beschikbaar …

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 15:18
door Gsus
@Capturbo: Wie zou die gegevens dan aan je moeten mailen? Wij krijgen niets hoor. Besteld op 31/12/2013
-

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 15:23
door Uncles
Ik kreeg netjes van Renault Nederland een email met daarin een code welke ik kon invullen op de My Renault site van Renault.

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 15:46
door Verwijderd 17328
@Gsus:
Via Renault Nederland wordt je op de hoogte gehouden van de voortgang van de bestelling en in MyRenault, maar zoals ik al eerder in dit topic schreef, het werkt nog niet soepel en de dealer moet je e-mailadres aan RN doorgegeven hebben, anders kunnen ze je niet mailen.
Je kunt ook even in MyRenault bij mijn gegevens kijken of je e-mailadres goed vermeld staat, is meestal tevens je inlognaam voor MyRenault.

Re: Autogegevens in My Renault

Geplaatst: 18 mar 2014 19:13
door FrankV
Uncles schreef:Ik neem aan dat jij daar ook alleen je chassis nummer ziet en verder de melding;
De autogegevens zijn op dit moment niet beschikbaar …
Inderdaad....