Pagina 1 van 1

Oxidatie vlekken in velgen Captur Phase 2

Geplaatst: 08 apr 2019 19:02
door Corner
Hi All,

Ik merkte 2 weken geleden tijdens mijn 2 tot 3 wekelijkse wasbeurt dat er vlekken in de velgen van onze Captur waren te zien. Ik heb dit even ter discussie gebracht bij de dealer en na beoordeling van een deskundige komt het er op neer dat er waarschijnlijk op een een of andere manier vocht onder de beschermlaag van de velg en ontstaat daar oxidatie. Het is bij alle 4 de velgen te zien!
Hij heeft er fotos van gemaakt en als garantie clame neergelegd bij Renault NL.
Het zijn hele rare plekken, het is net rest materiaal van wax, maar het zit echt onder de vernis laag.
Vandaag nog even contact gehad met dealer, het is idd als clame goedgekeurd en in behandeling. Het zal een paar dagen duren voordat er een beslissing wordt genomen wat ze gaan doen.

Nu is mijn vraag of dit een bekend probleem is van deze phase 2 velgen?

Ik hou jullie op de hoogte van de uitkomst.

Re: Oxidatie vlekken in velgen Captur Phase 2

Geplaatst: 08 apr 2019 20:14
door Marguerite
Hoi.
Minder dan een maand gelden las ik op dit forum een soortgelijk probleem.
Even zoeken.....

Re: Oxidatie vlekken in velgen Captur Phase 2

Geplaatst: 08 apr 2019 20:17
door Marguerite
Gevonden: onder de titel compliment voor Renault.

----31 mar 2019 00:45

Toen ik van de week toevallig naar mijn rechter voorvelg keek zag ik daar ee…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.