Pagina 1 van 1

USB muziek

Geplaatst: 14 jun 2016 19:04
door Gsus
Ik heb diverse langere (> 1 uur) muziekstukken op mijn USB stick staan. Nu lijkt het alsof het systeem op een gegeven moment opnieuw begint met afspelen ipv gewoon doorspelen tot het eind. Iemand hier ervaring mee?

Kan het niet goed checken want soms lijkt het ook van niet. Het soort muziek leent zich niet echt om te herkennen wat op welk gedeelte in de song staat (ambient mix.
-

Re: USB muziek

Geplaatst: 15 jun 2016 07:22
door Zuma
Toevallig een random select modus aan staan?

Getypt met veegtelefoon

Re: USB muziek

Geplaatst: 15 jun 2016 10:08
door TCe120ECD
1. Neem aan dat je stick al Fat32 is geformateerd.
2. Zet de files in aparte mappen. Dus één file van een uur of langer per map.
3. Verwijder in de pc de verwijzing van android op je stick alvorens weer in de auto te doen.
Nu zal het moeten lukken.

Wat voor extensie hebben de files? Probeer eens .WAV

Re: USB muziek

Geplaatst: 15 jun 2016 12:04
door Gsus
Ja idd FAT32.
Geen random aanstaan en dat van de aparte mappen zal ik ff doen.
Maar Android verwijzingen zouden eraf moeten zijn; heb de stick weer geformatteerd.
Het bestandsformaat is mp3.

Op een gegeven moment heb ik maar (m3u) playlists gemaakt en de lange stukken "opgeknipt". Dat geeft dan een korte onderbreking bij het afspelen. Ik kom nog op de lijn mbt de mappen.

Re: USB muziek

Geplaatst: 15 jun 2016 15:08
door Zuma
.wav zou ik ver vandaan blijven dat is namelijk niet gecomprimeerd en neemt dus belachelijk veel opslagruimte in beslag.
.wav voor opslag van geluidsbestanden is wel zo 1986... 1(986 = referentie naar de 8086)

Re: USB muziek

Geplaatst: 24 sep 2016 21:05
door obiwankinobi
Ik heb het ook regelmatig ( zeker wel één keer per rit ) dat tijdens het scrollen door de nummers het R-Link systeem de USB niet meer erkend en dan gaat het lampje van de stick knipperen. Knap irritant kan ik je wel verzekeren.
De stick is 32Gb en een 3.0 variant ( in het begin geform in Fat32 en alle bestanden ( mp3 ) staan in mappen.