Pagina 1 van 1

Captur pedalen te glad

Geplaatst: 28 dec 2017 23:17
door LagunaSport20
Onlangs heeft mijn vader zijn Grand Modus automaat ingeruild op een Captur automaat.

Een week duurde de pret. Toen heeft hij met zijn Captur op de parkeerplaats vanuit stilstand een Megane uit 2000 bijna total loss gereden. De Megane had een nieuwe motorkap en bumper nodig. De Captur moest al het plastic aan de voorkant vervangen.

Nu zal gewenning van de Modus naar de Captur vast meespelen maar het lijkt erop dat hij van de rem op het gaspedaal gegeleden is. Nu moet ik zeggen dat de pedalen er leuk uitzien, maar het is idd glad aluminium met maar een beperkt aantal rubberen nopjes. Dit weekend heb ik er met natte schoenen ingezeten en vind ze zeker glad.

Iemand dit al eerder opgelost? Rubber strips erop lijmen? Of toch maar een sportpedaal van de Heuts (yek) erop schroeven?

Bvd,

John

Re: Captur pedalen te glad

Geplaatst: 29 dec 2017 07:52
door Axel57
Wij hebben nergens last van eigenlijk, de RN kan vast wel andere pendalen monteren maar of dat het oplost?

Ik hoop alleen dat je vader niks had, dat is toch het voornaamste.

Re: Captur pedalen te glad

Geplaatst: 29 dec 2017 11:03
door Burg
Ook ik heb tot op heden nog nooit enige last ondervonden.