Pagina 1 van 1

Problemen motoren captur

Geplaatst: 28 apr 2018 21:47
door Bono1111
Beste leden
Ik ben hier juist nieuw en heb al een moeilijke vraag.
Ik heb juist (28/2/18) een nieuwe Captur TCe 120 bose edition besteld. Levering voorzien op 1/6/18.
Nu laat de garage me weten dat er wegens een homologatietest voor Europe de levering wordt uitgesteld tot minstens augustus 2018. Heeft iemand hetzelfde verhaal gehoord. Ik geloof er weing van. Het is wel geweten dat het succes van het autosalon dit jaar voor een verhoogde verkoop heeft gezorgd. Maar de opgegeven reden lijkt me toch ver gezocht. Ik kan hier nergens iets van terugvinden in de media. De verkoper gaf ook maar een wazige uitleg.
Ik ben van plan om een fikse korting te vragen. Uiteindelijk heb ik zelfs het recht om te anuleren ( leveringstermijn + 25% overschreden)
Graag reacties aub

Gr
Bono

Re: Problemen motoren captur

Geplaatst: 29 apr 2018 10:31
door Axel57
Ja kan best wel iets van kloppen, er komt een nieuwe Europese test voor verbruik en uitstoot en dat moet voor elke uitvoering met elke optie......apart gekeurd worden althans daar had mijn dealer het over.
Mijn dealer verwachte zelf dat er al een compleet nieuwe Captur zou komen eind dit jaar om deze keuringen niet te hoeven doen voor de huidige versie.

Heeft dus niks met problemen motor te maken.

Maar heb er verder ook nog niks van gelezen.

Re: Problemen motoren captur

Geplaatst: 29 apr 2018 12:31
door Bono1111
Bedankt voor de reactie