Pagina 1 van 1

Rubbere mattenset voor de aankomende winter

Geplaatst: 21 nov 2015 16:54
door Eric H
Beste forumgenoten,
Ik zit er aan te denken om voor de komende winter een complete rubberen mattenset aan te schaffen.
Met mijn vorige auto ( de kia rio ) had ik al best snel een soort schimmel onder aan de standaard matten tijdens de sneeuw, ijs en pekel periode en wil dit in de captur zeker voorkomen.
De standaard mattenset dus voor de lente en zomer en de rubberen mattenset voor de herfst en de winter.
Maar nou ben ik benieuwd of iemand hier ook deze rubberen mattenset in gebruik heeft en hoe deze dus bevalt.
Als ik het goed gezien heb zijn de originele rubbere matten voor de voorkant ook voorzien van de 2 vastzet klipjes zodat ook deze matten niet zullen verschuiven.
De voorste matten zitten inderdaad ook weer vastgeklikt :dance: .
Ik lees graag jullie ervaringen met deze matten.
mvg,
Eric-H

Re: Rubbere mattenset voor de aankomende winter

Geplaatst: 22 nov 2015 14:03
door Huite
Heb eerder dergelijke matten van Renault gehad.
Zullen voor jouw doel zeker goed voldoen.
Vind zelf stoffen matten prettiger in gebruik.
Kies ervoor om mijn voeten goed af te kloppen voor het instappen.
Dat i.c.m. veelal lange ritten voorkomt bij mij vochtproblemen!

Re: Rubbere mattenset voor de aankomende winter

Geplaatst: 23 nov 2015 13:39
door Eric H
Bedankt voor je reactie, wij rijden per dag veel kleine stukjes dus veel in en uit stappen, bij de Rio gaf dit echt vochtproblemen aan de onderkant va…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.