Pagina 1 van 1
Easy link navigatie weggedrukt door Carplay
Geplaatst: 16 jul 2023 13:50
door Pieterjan
In mijn Renault Zoe gebruik ik meestal de navigatie van renault zelf, niet van apple of google via carplay. Nu heb ik er af en toe last van dat de navigatie van renault niet via spraaksturing is te benaderen. Ik wordt dan verwezen naar carplay, terwijl ik die zelf niet heb ingeschakeld hiervoor. Weet iemand hoe je dit afschakelt? De garage kwam er niet uit.
Re: Easy link navigatie weggedrukt door Carplay
Geplaatst: 17 jul 2023 17:17
door RvS62
Ik weet niet hoe het in de Zoe zit, maar in mijn Captur moet je het spraakknopje op het stuur kort indrukken om navigatie op te starten via spraak.
Als je deze te lang indrukt gaat hij proberen verbinding te maken met je gsm via CarPlay.
Re: Easy link navigatie weggedrukt door Carplay
Geplaatst: 17 jul 2023 19:53
door Pieterjan
Dank voor je reactie, dat klopt ook bij de Zoe. Maar als ik het knopje kort indruk krijg ik eerst de renault easy connect, die dan meldt dat ik het bij car play moet doen.
Re: Easy link navigatie weggedrukt door Carplay
Geplaatst: 21 jul 2023 10:31
door RvS62
Volgens mij dien je wel eerst CarPlay te installeren/activeren voordat de spraakfunctie op je stuur werkt.
Schermafbeelding 2023-07-21 om 10.26.07.png
Re: Easy link navigatie weggedrukt door Carplay
Geplaatst: 21 jul 2023 10:53
door Pieterjan
Dank voor je reactie. Ik heb carplay in de auto, ook geïnstalleerd, maar easy connect van Renault reageerde opeens niet meer op navigatieopdracht (het woord navigatie stond ook op lichtgrijs ipv lichtblauw, dus ik kon het niet aanroepen). Nu doet die het overigens weer normaal. Maar ik weet dus niet hoe dat wel/niet komt.