Pagina 1 van 1

Terugroepactie Captur 2 Plug-in Hybrid

Geplaatst: 22 okt 2021 15:54
door Marc1970
Hallo forum mensen :D

Gisteren mijn Captur Plug-in Hybrid voor servicebeurt naar de dealer gebracht en men is vergeten de onderhoudsmelding te resetten. Gebeld naar Renault dealer Amsterdam en zij vertelden mij dat er een terugroep actie is voor mijn Captur 2 Plug-in Hybrid. De dealer gisteren had mij dat niet verteld.
Renault Almere gebeld om te vragen of zij die melding kunnen resetten ( ja, kunnen zij! ) en gevraagd of zij weten van de terugroep actie. Zij wisten van niets en checkten het even....en ja, er is een terugroep actie!

Ik weet niet of het alleen de Plug-in Hybrid betreft of alle Captur 2 modellen.....

Misschien raadzaam voor de Captur 2 rijders om even te informeren bij de dealer!

Groetjes van Marc

Re: Terugroepactie Captur 2 Plug-in Hybrid

Geplaatst: 22 okt 2021 20:02
door A110
Zal waarschijnlijk deze blauwe OTS 0DLT zijn. Die is bij mijn Clio hybride ook van toepassing. Ik vermoed dat dit voor alle (plug-in)hybride modellen geld.
Het gaat om een software update van het hybride-systeem. Mijn auto staat voor eind november ingepland voor onderhoud en dan word deze OTS gelijk uitgevoerd.

Het is een blauwe OTS, dat houd in dat deze terugroepactie uitgevoerd word als de auto bij de dealer binnenkomt. Wel gek dat ze dat niet gelijk gezien hebben. Zo'n melding komt altijd gelijk naar voren als de dealer het kenteken invoert in de planning.

Bij een rode OTS word de klant dmv een brief geïnformeerd en is er acuut gevaar voor de veiligheid. Maar dat is bij een blauwe OTS niet aan de orde.

Re: Terugroepactie Captur 2 Plug-in Hybrid

Geplaatst: 24 okt 2021 10:55
door Abdelitto
Nee geen terugroepactie voor mijn 140 TCe........