Pagina 1 van 1
Uitval deel 360 graden camera
Geplaatst: 06 jul 2024 08:19
door WJvH
Sinds kort valt met enige regelmaat de linker camera uit van het 360 graden camerasysteem. Ongeveer een half jaar na ontvangst van mijn Captur had ik hetzelfde euvel. Toen is de linker zijspiegel in zijn geheel vervangen, camera is niet los verkrijgbaar. Dit viel nog onder de garantie. Zijn er meer mensen met dit euvel?
Re: Uitval deel 360 graden camera
Geplaatst: 19 okt 2024 13:42
door tijgetje
Na een hevige regenval deze zomer is mijn rechter camera uitgevallen. Na enkele weken werkte hij terug sindsdien valt hij af en toe uit voor enkele dagen. Deze week was voor de eerste keer de linker camera uitgevallen, hij werkte nadien terug en deze ochtend zijn linker en rechter camera uitgevallen.
Na wat zoekwerk zie ik dat Renault een camera niet zal vervangen maar de volledige zijspiegel die al gauw tegen de 500€ kost. Dat vind ik ergerlijk.
Deze auto is van 01/2021. De auto staat continu buiten.
Naar de garage ga ik voorlopig niet want ik ken het antwoord reeds op voorhand.
Iemand een idee of ik met siliconen de spiegel beter waterdicht kan maken ? (om uit te sluiten of al dan niet water het probleem veroorzaakt)
Re: Uitval deel 360 graden camera
Geplaatst: 25 okt 2024 20:10
door IanMoone
Tijgertje misschien zit er wel een rubberen pakking tussen om hem waterdicht te maken.
Maar als je hem open maakt dan kan je het pas echt zien.
Rubberen pakkingen zijn wel te koop ook zelf op maat te maken.
Silicone kan misschien ook werken
Re: Uitval deel 360 graden camera
Geplaatst: 26 okt 2024 12:04
door tijgetje
Goed idee om de binnenkant eens te inspecteren.
Had ook al gedacht om the checken of het er vochtig is of niet.
Maar heb nog nooit zoiets geopend.
Volgens youtube eerst spiegel eruit klikken maar ik weet niet hoe hard ik mag wrikken.
Ik ga het toch proberen maar niet de eerste weken want agenda nogal druk.
Anderzijds met linker en rechterspiegel die de laatste weken regelmatig uitvallen, begint het te lijken op een probleem van de bekabeling. En dan een stuk gemeenschappelijk. Al gehad dat met het wegrijden naar de supermarkt de rechtercamera terug werkt en terug thuis bij het parkeren merkt dat ie niet meer werkt, en dit bij zonnig weer.
Re: Uitval deel 360 graden camera
Geplaatst: 26 okt 2024 14:32
door IanMoone
Als er vocht in zit kan het condens zijn,geen idee waarom je het dan soms niet hebt.
Met een feun misschien wel weg te halen( ik ben geen monteur dus weet het niet zeker).
Het kan ook een kabel breukjes of slecht contacttje zijn.,of een combinatie van contactje vocht zijn.