Pagina 1 van 1

Inloggen Mijn Renault onmogelijk

Geplaatst: 10 sep 2026 11:35
door Jaapzoveel
Sinds kort is het niet mogelijk om in te loggen in Mijn Renault. Dat geldt zowel voor mijn account op de PC als voor de app op de telefoon. Na het invoeren van e-mailadres en wachtwoord moet ik in een volgend scherm een 6-cijferige code invoeren. Die code wordt mij toegestuurd in een email. Voor het invullen van die code krijg ik zo'n 10 seconden en dat lukt dus nooit.
Een Renault-medewerkster legde uit dat die code verplicht is vanuit Frankrijk en dat dat tweevoudige inloggen (OTP?) niet kan worden uitgeschakeld. Zij had geen oplossing.
Ik dacht eerst dat het probleem te danken is aan het feit dat ik sinds kort een nieuwe telefoon heb, wat met meer van dergelijke problemen gepaard is gegaan, maar die 10 seconde kan daar niet aan te danken zijn.
De app heb ik verwijderd en opnieuw geïnstalleerd. De nieuwe app stond open, en veel gegevens klopten tot mijn verbazing (rode Megane eTech) maar bv. accugegevens ontbraken. Opnieuw inloggen bleek ook nu niet te kunnen.
Heeft iemand een oplossing?

Re: Inloggen Mijn Renault onmogelijk

Geplaatst: 10 sep 2026 12:05
door Pepone
Een paar dagen geleden hetzelfde hier.
Ik kan nu weer gewoon in één keer de app openen.
Zonder code of wachtwoord in te voeren.

Het wordt onthouden door de iPhone denk ik.

Re: Inloggen Mijn Renault onmogelijk

Geplaatst: 10 sep 2026 12:54
door Jaapzoveel
Bedankt voor uw reactie.
Betekent uw ervaring dat het vanzelf weer goedkomt?
En geldt dat ook voor de account op de PC?

Het is me net gelukt om met een nieuwe code in te loggen in de app en in het PC-account...
In de e-mail staat onder de code dat die 10 minuten geldig blijft. In het venster waarin de code moet worden ingevuld wordt snel teruggeteld vanaf 10, dus lijkt mij 10 seconden.
Ik gok dat het nu verder goed gaat

Re: Inloggen Mijn Renault onmogelijk

Geplaatst: 10 sep 2026 13:19
door Pepone
Mijn ervaring is dat deze zaken weer goed komen na een paar dagen.

Een bug misschien ergens, en de servers in Frankrijk van Renault zijn niet de snelste heb ik gemerkt in het verleden.