Pagina 1 van 1

trillen

Geplaatst: 10 aug 2014 00:11
door drikus8
We hebben een heerlijke cruise gemaakt naar Spanje in onze Espace 3.0 V6 van 1997 met automaat 8) heerlijke reis auto en heeft de afstand van 2200 km (enkele reis) netjes afgelegd zonder normale pauze :P
Echte op de terug weg kwam ik er achter dat de Espace behoorlijk trilt tussen de 60-80 km per uur :think: hier onder en erboven is er niets aan de hand,,,wat kan dit zijn?
Alvast bedankt 8)

Groeten

Re: trillen

Geplaatst: 10 aug 2014 00:54
door fgrooten
Wellicht kun je iets specifieker zijn over de trilling. Voel je dit in het stuur, in de rug, in de achterwielen. Is het een snelheidsafhankelijke trilling, is er ook een brom ofzoiets hoorbaar. Wat doet de auto bij remmen, is de trilling horizontaal of verticaal...... etc etc.

Re: trillen

Geplaatst: 10 aug 2014 23:08
door drikus8
Hij trilt of eigenlijk is het schudden op het moment dat ik tussen de 60 to 80km per uur rij,,berg op berg af rechte weg maakt niets uit. De hele Espa…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.