Pagina 1 van 1

Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 17 mei 2012 18:00
door Kogeltje40
We hebben een Espace 3.0 24 V automaat van 2000. Deze gaat niet vooruit of achteruit.

We hebben de automaatbakolie vervangen zoals aangegeven. Deze auto heeft geen oliepeilstok. De selecteurhendel geeft op display alle standen aan, maar er komt geen beweging in. Omdat wij van 2 espace 1 hebben gemaakt bleek onder de auto de selecteurkabel? los te liggen, deze hebben wij weer teruggezet. De selecteurhendel stond in de parkeerstand. Wie kan ons vertellen hoe je zo'n selecteurkabel of versnellingsbakkabel (of hoe het dan ook mag heten) afgesteld kan worden.

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 17 mei 2012 19:32
door mechanic
Bij deze auto weet ik het niet precies. Bij de dpo automaat oa megane/scenic, automaat selecteurhendel in de P stand zetten en de meerkeuzeschakelaar op de bak afstellen op 0 ohm.

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 18 mei 2012 19:32
door WillemS
Mechanic, dacht dat het of een LMO of een SU1 bak betreft.Bijna zeker een LMO
Kogeltje, er is zeker een heel specifieke afstelprocedure! Het luistert zeer nauw.
SUC6

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 19 mei 2012 18:24
door Kogeltje40
WillemS, idd een LMO-bak, maar kun je je nader omschrijven over de afstelprocedure. Van de week komt er wel eventjes iemand langs die zo'n computer heeft om de boel te herprogrammeren. Maar ik weet niet of deze persoon het exact weet hoe het precies werkt.

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 19 mei 2012 22:11
door WillemS
Zou het moeten opzoeken. Uit m'n hoofd zit er bij de selecteur op de bak een heel dun streepje en moet dit tegenover een bepaald punt staan op de as.
De afstelling is dus mechanisch, op een soort nulpunt.
mvg
WillemS
kan je me de exacte kode's op het typeplaatje geven?
En de Chassisno. van de Donor en de wagen waar de bak nu inzit.

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 20 mei 2012 09:03
door Kogeltje40
Willem, Ik heb je even een foto van het typeplaatje via priveberichten toegezonden. Het kan zijn dat je het bericht tweemaal hebt ontvangen.

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 20 mei 2012 09:35
door WillemS
Ik heb het idd 2x ontvangen.
Idd een Type JEOG
Ik heb info voor je maar je hebt aangegeven geen PB te willen ontvangen, wijzig je gegevens even dan kan ik je rechtstreeks antwoorden, en stuur je mijn E-mail adres.
mvg
WillemS

Re: Espace gaat niet voor of achteruit

Geplaatst: 20 mei 2012 10:43
door Kogeltje40
Willem,

ik heb het aangepast.