Pagina 1 van 1

Los halen ruitenwisser arm voorzijde

Geplaatst: 07 okt 2012 14:57
door RJB-espace
Even een vraag, hoe krijg k de ruitenwisser armen van de asjes af? Ik heb de moeren al los staan maar van alles al geprobeerd maar ik krijg ze er niet af. Is daar speciaal gereedschap voor nodig? En zo ja wie heeft daar een plaatje van :D

Thankzz alvast

Re: Los halen ruitenwisser arm voorzijde

Geplaatst: 07 okt 2012 15:30
door Hochi-Rocku
Oh die zijn moeilijk eraf te krijgen meestal wat WD40 erop spuiten en zachtjes heen en weer wrikken dan wil er weleens spelling erop komen om ze eraf te halen.
Ik heb gelukkig via mijn werk bij BMW een speciaal gereedschap ervoor dan klemt ie boven de moer waar de wisser eraan vast zit en dan met een draaimechanisme wipt ie de armen omhoog

Re: Los halen ruitenwisser arm voorzijde

Geplaatst: 07 okt 2012 15:40
door RJB-espace
Haha dat word dan toch een kleine poeli trekker lenen van een kennisje :D dan kan ik ze tenminste netjes neerleggen daar waar ze horen. Want nu staan ze veel te hoog op de raam en dat ziet er niet uit.
Ik had het al geprobeerd of ze wel op het nulpunt zaten van de motor en dat klopt dus wel. Nu maar hopen dat ze met een trekker los komen.

Re: Los halen ruitenwisser arm voorzijde

Geplaatst: 07 okt 2012 16:20
door mechanic
Inderdaad met een poulie trekker heb je deze er zo af, moet geen enkel probleem opleveren.
De espace heeft een grote voorruit welke wel geheel gewist moet worden, dus leg je de armen lager wissen ze minder ver..

Re: Los halen ruitenwisser arm voorzijde

Geplaatst: 07 okt 2012 16:54
door RJB-espace
Klopt maar ze liggen nu bijna 15 cm uit de zwarte rand vanaf de onderzijde van de raam. En als je het mij vraagt is dat wel heel ver. Dus als ze eenmaal zijn verplaatst zullen aan de bestuurderskant een stukje minder mee nemen maar dat mag geen probleem zijn.