Pagina 1 van 1
Wie weet waar deze stekkertjes voor dienen?
Geplaatst: 19 okt 2011 15:22
door MSchut
In mijn oriƫntatie voor het aansluiten van een actieve telefoonhouder ben ik op 2 plekken op standaard stekkertjes gestuit. Wie kan met zekerheid aangeven waar deze voor dienen? (Ik ga zelf het forum ook nog afstruinen, maar ivm de bar-slechte internetontvangst op m'n vakantielocatie kan dit nog ff duren, en geduld is lastig

).
Plek 1: Onder de versnellingspook. Waarschijnlijk voor het aansluiten van een carkit (al is deze reeds aanwezig en zit deze waarschijnlijk achter de radio).Twee stekkertjes, 1 met 1 snoertje (grijs) en 1 met 3 snoertjes (waaronder 1 geel). Wie weet waar deze voor zijn?
IMG_19102011_143956.jpg
Plek 2: Onder voeten bij bestuurdersstoel. Hier zit de de navigatiecomputer. Het lijkt me een aansluiting voor een extra externe GPS-ontvanger. Klopt dit?
IMG_19102011_144516.jpg
Oh ja, het betreft een Espace IV uit 2003.
Re: Wie weet waar deze stekkertjes voor dienen?
Geplaatst: 19 okt 2011 22:40
door MSchut
MSchut schreef:Plek 1: Onder de versnellingspook. Waarschijnlijk voor het aansluiten van een carkit (al is deze reeds aanwezig en zit deze waarschijnlijk achter de radio).Twee stekkertjes, 1 met 1 snoertje (grijs) en 1 met 3 snoertjes (geel, zwart en bruin). Wie weet waar deze voor zijn?
Verbeterd in de drie aanwezige kleuren: geel, zwart en bruin.
Inmiddels op het forum
een post ontdekt waarin verwezen wordt naar een reeds aanwezige kabelboom van een stekker met 4 aansluitingen. Dit klinkt mij wat vreemd, aangezien het bij mij om 2 aparte stekkertjes gaat, en om andere kleuren. Heb ik nu andere stekkertjes in m'n handen?
fgrooten schreef:Klopt! Nouja, kabelboom.... Er ligt een stekkertje met 4 aders: Voeding (geschakeld en constante 12V) en mute (voor de radio). Maar wel alles dat je nodig hebt. Je zult alleen zelf nog de kabeltjes moeten trekken voor een eventuele microfoon en speaker natuurlijk. Het scheelt je wel een hoop kabels naar de kofferbak trekken dan....
Als je de hoes van de versnellingspook los trekt zie je de aansluitingen al liggen. (Rood, zwart, geel & blauw).
Re: Wie weet waar deze stekkertjes voor dienen?
Geplaatst: 19 okt 2011 23:08
door MSchut
Ok, iets verder gespit in de middenconsole.... Er blijkt dieper verborgen wat meer verstopt te zitten. Volgens mij is dit de originele stekker:
IMG_19102011_225948.jpg
Met de originele aansluitingen wellicht:
IMG_19102011_225720.jpg
Niet zo heel goed te zien, maar hier zitten nog een paarse en een zwarte kabel in, en de 4 kleuren die in de andere twee lossen stekkertjes zitten zijn hieruit geknipt. Samenvattend lijk ik een kabelboom gevonden te hebben met de kleuren: paars, zwart, grijs, geel, bruin en donkergrijs. Is dit wellicht een originele kabelboom die iemand iets zegt?