Pagina 1 van 1

airco geblokeerd

Geplaatst: 13 mei 2013 20:31
door barny
beste mensen,

ik ben sinds 1,5 jaar in bezit van een mooie espace 4 1.9 dci. eigenlijk geen problemen met deze auto alleen een punt wat ik niet kan vinden. het deblokkeren van de airco systeem zonder hulp van een renault computer systeem.

Als ik lange ritten maak ( vakantie, meer dan 3 uur rijden ) dan treedt er sporadisch een fout in het systeem. fout code omschrijving is sluiting/onderbreking airco. hierdoor gaat het systeem in blokkering.

Na diverse bekabeling, stekkers en sensoren gemeten te hebben kan ik helaas niks vinden. ik heb nog gekeken naar speling van de aircopomp magneet koppeling maar die voldoet aan de specificaties. als de dealer het deblokeerd dan werkt de airco perfect. alle parameters zijn dan goed.

heeft iemand ervaring of nog een suggestie?

Re: airco geblokeerd

Geplaatst: 13 mei 2013 21:18
door Scenic2000
Hallo, het zelfde probleem met scenic II
, deze geeft foutcode df 1070 waardoor de airco geen aansturing meer krijgt .
De eerste stap is de vulling controleren . voor Espace is dit 1000 gr gas .
Ik heb al eens een kabel gehad die aan het oxideren was rechts van de batterijbak onder aan de koplamp .
dit was de voeding voor de koppeling en regeling volume airco op pomp .
Test zeker met een 21 w lamp ( zelfgemaakte testlamp) of de voeding naar de pomp goed is op de twee stekkers ( rode draad )
Mvg Kurt

Re: airco geblokeerd

Geplaatst: 18 mei 2013 09:01
door barny
Het is weer weekend en gaan weer verder met storing zoeken. Ben al een stap verder na uitlezen door twee verschillende diagnose apperaten zijn we tot …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.