Pagina 1 van 1

Mini iso op Cabasse Amplituner

Geplaatst: 14 jun 2015 08:01
door Espace4rijder
Hallo, dit is mijn eerste kennismaking op het forum.

Graag wil ik weten of er mensen zijn die ervaring hebben met het benaderen van de amplituner.
Bij mijn Espace zit hij onder het dashboard weggewerkt en kan er bijna onmogelijk bij.
Ik weet dat hij onder het klepje voor een klein deel zichtbaar is. Ik wil een mini iso aansluiten met 12v voor mp3/usb/ipod dus moet bij de bedrading komen.
Moet ik nu echt heel mijn dashboard loshalen of is er een makkelijkere manier.
Graag jullie ervaring.

Re: Mini iso op Cabasse Amplituner

Geplaatst: 14 jun 2015 14:28
door RichTrip
Het moet toch mogelijk zijn om het via de opening te doen. Het is een beetje prutsen, maar niet onmogelijk.
De blauwe en groene ISO stekkers moeten er eerst uit en dan klik je de gele er bij op.

Re: Mini iso op Cabasse Amplituner

Geplaatst: 14 jun 2015 16:36
door Espace4rijder
Thanx RichTrip maar dan moet ik kennelijk opnieuw een code invoeren om de zaak weer aan de gang te krijgen of niet? En aangezien ik de sticker niet zie heb ik een uitdaging. Of blijft de stroom erop door de andere 2 stekkers?

Re: Mini iso op Cabasse Amplituner

Geplaatst: 14 jun 2015 21:19
door RichTrip
Geen code nodig!

Re: Mini iso op Cabasse Amplituner

Geplaatst: 21 jun 2015 06:40
door Espace4rijder
Gelukt. 't was wel even prutsen om een scotchblokje op de rode draad te krijgen in die kleine ruimte maar niet onmogelijk. Ben nu ook maar gelijk verder gegaan om mijn Mede8er aan te sluiten op de aux van de DVD. Kids kunnen dan achterin van ext harddisk films kijken en het geluid over de speakers. Erg leuk ook.