Pagina 1 van 1

Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 20 mar 2017 22:41
door Asfaltjunky
Hallo allemaal

Ik heb vandaag een Renault Espace uit 2005 gekocht waarvan de radio in de kofferbak zit met een cd wisseleaar. Nu wil ik graag mijn versterker met subwoofer er op aansluiten.
Weten jullie of dat mogelijk is op die standaard radio??

En is er een manier om een usb aansluiting te creeeren om daar vanaf muziek te luisteren??

Ook blijven op het dashboard de lampjes van de bandenspanning branden terwijl de banden op spanning staan. Iemand een idee wat dit kan zijn en hoe op te lossen??

Ook het raam rechts achter hapert met omlaag en omhoog doen. Steeds stapjes zeg maar. Ook daar zou ik graag vanaf komen!!.

Het is mijn eerst renault dus kan alle hulp goed gebruiken.

Groeten maarten

Re: Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 21 mar 2017 12:17
door Noreply
Hi Maarten,

De lampjes van de banden geven aan dat de bandenspanningssensoren niet gevonden worden. Wellicht batterij in de sensor leeg of ze moeten nog ingelezen worden. Kan alleen bij de dealer en brengt dus ook kosten met zich mee.

Over het raammechniek is al e.e.a. gevraagd en beschreven op het forum, gebruik de zoekfunctie zou ik zeggen. Wellicht dat je hier nog wat aan hebt: espace-2005-rechter-achterraam-gaat-ope ... 10496.html

USB en muziek gaat lastig worden ben ik bang, is ook al e.e.a. over op het forum te vinden: ipod-usb-aansluiting-is-espace-iv-t12015.html

Re: Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 21 mar 2017 12:29
door Asfaltjunky
Thx voor je rectie.
Ben het forum nog aan het uitzoeken waar ik alles kan vinden en hoe het werkt maar met jou reactie kom ik al een heel eind verder. Thx man!!

Re: Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 21 mar 2017 12:59
door mechanic
Zitten er wel ventielen met spanningssensor in,of gewone rubberen?

Re: Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 21 mar 2017 13:12
door Asfaltjunky
Hoe kan ik dat aan de buitenkant zien??

Re: Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 21 mar 2017 13:31
door mechanic
Zwarte rubberen flexibele ventielen zijn zonder sensor,aluminium origineel met.
Weet niet meer precies wat voor aanduiding je hebt zonder de sspp ventielen,volgens mij geen aanduiding. Maar wie weet.

Re: Een versterker en subwoofer aansluiten???

Geplaatst: 21 mar 2017 14:22
door Asfaltjunky
Dan heb ik volgens mij wel sensoren er in zitten. Bij 3 banden zie ik op het dashboard 3 cirkeltjes met een rood lampje er in en bij 1 band staat dat cirkeltje er niet. Misschien dat dat er 1 is zonder sonsor dan ofzo