Pagina 1 van 1
Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 04 nov 2017 21:04
door Flitsje51
Hallo lezer(es)
Ben sinds 1 jaar de trotse bezitter van een Grand Espace-Dynamique.
Veel gelezen over de update's van de navigatie. Maar ben best tevreden met de laatste versie.
Wat mij stoort is het slecht leesbare navigatie-display overdag. Bij direct zonlicht ( heb veel glas in het dak ) is dat verklaarbaar.
Maar bij normaal daglicht is het lastig uit te lezen.
Heeft iemand een idee om de helderheid wat op te peppen ?
Groet !!
Paul
Re: Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 04 nov 2017 23:47
door Thomas84
Op het bedieningspaneel voor het navigatie systeem bij de versnellingspook zit een knopje om de helderheid in te stellen. Een van de onderste knopjes, naast zoom.
Bij beeld instellingen kan je ook kiezen of je een licht of donker scherm overdag wil hebben.
Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
Re: Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 06 nov 2017 16:57
door Flitsje51
Hallo Thomas84.
Dat knopje had ik al gevonden hoor. Ondanks dat ie op max staat is het erg matig te zien overdag. Ik hoopte dat ik wat over het hoofd zou zien

Uit- en inbouwen van deze unit na een partij heldere lampjes geplaatst te hebben ( je weet maar nooit of dat überhaupt kan ) lijkt mij een hele klus.
Wellicht heeft iemand een lumineus ( haha !! ) idee ??
Re: Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 06 nov 2017 17:39
door Thomas84
Staat het wieltje voor je dashboard verlichting wel hoog ingesteld?
Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk
Re: Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 06 nov 2017 19:27
door Flitsje51
Hallo Thomas ( uit 1984
Het wieltje onder het stuur, naast de knop van de tractiecontrole, doet helemaal niets. Wellicht dat daar eens naar gekeken moet worden.
Maar bij instellingen-beeldscherm-helderheid-contrast heb ik wel wat verbetering kunnen "regelen".
Vrijdag gaat ie voor een grote beurt ( niet bij de R-dealer maar een Vakgarage ) en ik kaart het wieltje wel even aan.
Bedankt voor zover !!
Groeten !
Paul
Re: Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 08 jan 2019 22:35
door henk-e4
Onze espace had hetzelfde toen we hem 2e hands kochten, door Renault NL ingebouwd, ik wilde al het display vervangen toen het mij opviel dat bij het nwe display er in de rechterrand een gaatje zat en bij ons niet heb de boormachine gepakt en heel voorzichtig gaatje gemaakt , je snapt hem al, dat is dus de licht sensor !!!
Dus display stond altijd in nacht stand. Fantastisch werk van Renault (vorige eigenaar heeft daar dus altijd mee gereden )
Re: Helderheid van navigatiescherm
Geplaatst: 08 jan 2019 22:37
door henk-e4
Kan eventueel foto sturen van geboorde gaatje