Pagina 1 van 1

wat defecte zaken

Geplaatst: 20 apr 2009 00:30
door bertvanstangen
het lijkt wel alsof de duvel er mee speelt:

vanaf vandaag valt meerdere malen (maar niet constant) een bandenspanningsmeter uit bij mijn 2.2 dci van 2004 en hoorde ik een kleine "krak" en toen was mijn lendesteun in bestuurdersstoel bijna zonder effect als ik eraan draai (was voor de krak nog echt een "steun" en nu bijna geen effect meer). Iemand suggesties voor oplossing (vooral voor tweede probleem)?!

Geplaatst: 21 apr 2009 12:30
door thomassen7
Ik zou me meer zorgen maken om het eerste probleem, want als die storing doorzet zit je dadelijk op de rijksweg met een topsnelheid van zo'n 80 a 90 km per uur, omdat de computer vindt dat het niet meer veilig is om hard te rijden met lege banden. :P
Die krak is waarschijnlijk van een kabeltje wat is gebroken of van zijn bevestigingspunt is afgescheurd.
Het kost een klein kapitaal om dit te laten maken bij de dealer daar de hele stoel gestript moet worden om bij dit mechaniek te komen, en het meeste is tegenwoordig ook nog eens met popnagels bevestigd. :?
Ik denk dat je goedkoper uit bent door een nieuwe/tweedehands stoel te kopen (marktplaats) en die zelf in te bouwen.
Als je handig bent kan je proberen om de stoel zelf te repareren, alleen wanneer je dan een onderdeel nodig hebt kan je rekenen op de hoofdprijs en een levertijd van 2 weken vanuit Frankrijk. ( 2 dagen als ze het in Belgie toevallig hebben) :wink:
OH ja, pas op voor de ingebouwde airbag!!

Gr.
Peter

Geplaatst: 21 apr 2009 20:27
door bertvanstangen
thomassen7 schreef:Ik zou me meer zorgen maken om het eerste probleem, want als die storing doorzet zit je dadelijk op de rijksweg met een topsnelheid
login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.