Pagina 1 van 1
radio espace met cd wisselaar
Geplaatst: 10 feb 2010 19:11
door goedie11
Ik heb deze week een espace gekocht van 2005, zit met een probleem nl. dat het inschakelen van de voorste luidsprekers niet lukt de achter luidsprekers werken wel, heb het boekje al geraadpleegd maar vind de oorzaak niet. Heeft er iemand al te maken had met dit probleem.
vriendelijke groeten
Geplaatst: 15 feb 2010 17:24
door RichTrip
Heb je wel de fader (verhouding volume v/a) instelling gecontroleerd?
Geplaatst: 15 feb 2010 17:35
door goedie11
ja heb ik gedaan, als ik de balans verzet van de boxen vooraan dan gaan boxen achter ook uit heel raar heb nu al de fischen gecontroleerd maar die lijken goed te zijn aangesloten.
Geplaatst: 15 feb 2010 20:11
door RichTrip
Misschien een raar antwoord, maar heb je ook gecontroleerd of de boxen er wel in zitten. Misschien had de vorige eigenaar er andere/eigen speakers in gemonteerd en deze bij het inleveren er weer uitgehaald.
Ps. wat zijn fischen?
Geplaatst: 15 feb 2010 20:33
door Verwijderd43
goedie11 schreef:ja heb ik gedaan, als ik de balans verzet van de boxen vooraan dan gaan boxen achter ook uit heel raar heb nu al de fischen gecontroleerd maar die lijken goed te zijn aangesloten.
Heb eigenlijk hetzelfde probleem. Achter 120W doen het prima, de speakers voorin doen niks. Bekabeling is ook goed aangesloten.
Ik vermoed dat het met de radio zelf te maken heeft en dat ie geen meerdere boxen tegelijkertijd aankan!?
Misschien dat de boxen opgeblazen zijn? Ander setje proberen, mocht het dat niet zijn heb je dat alvast uitgesloten
Geplaatst: 15 feb 2010 21:01
door Renier
Bij Renault zijn in ieder geval de voorste luidspeakers altijd aangesloten, ook al is de radio niet mer een af fabriek radio geleverd.
Er zijn enkele simpele modellen die alleen de voorste luidspeakers kunnen aansturen, maar dan heb je het bijv. over en oude Twingo.
Radio uti een Espace uit 2005 moet gewoon 4 speakers kunnen aasturen, dus eerst de speakers even checken, heb die er bij mij ook voor de inruil uitgesloopt (achter dan)
Geplaatst: 16 feb 2010 18:24
door goedie11
boxen zitten er in had ik al bekeken, denk dat de radio niet functioneert zoals het moet
bedankt voor alle reacties
Re: radio espace met cd wisselaar
Geplaatst: 26 jan 2012 20:33
door Lambsvalue
RichTrip schreef:
Ps. wat zijn fischen?
OK nu lijk ik vast echt een reserve belg maar ben toch een Zeeuw.
Fishen zijn stekkertjes , de aansluitingen
