Pagina 1 van 1

pomp koplampsproeiers

Geplaatst: 24 okt 2010 12:25
door fgrooten
Nu de APK er aan zit te komen vrees ik dat de niet werkende koplampsproeiers op mijn EspaceIV een probleem gaan opleveren teneinde goed door de keuring te komen.

Een snelle blik in Dialogys dacht ik, om te kijken wat er eventueel mis kan zijn, maar ik kan nou niet opmaken of de koplampsproeiers hun eigen pomp hebben of dat ze parallel lopen aan de ruitenwissersproeiers.

Kan iemand me hier iets meer over vertellen? Of heeft iemand ervaring met niet werkende koplampsproeiers?



(wegens het verschrikkelijke takkeweer hier ben ik even niet in de gelegenheid om onder de motorkap te duiken)

Re: pomp koplampsproeiers

Geplaatst: 24 okt 2010 17:04
door WillemS
Als de wagen standaard is uitgerust met Xenon, dan dienen de sproeiers te werken tijdens de APK-keuring.
Anders afkeur.
SUC6

Re: pomp koplampsproeiers

Geplaatst: 25 okt 2010 20:04
door fgrooten
Aldus, vanmiddag de halve voorkant gedemonteerd (koplampen, grill, etc) om een fatsoenlijke blik op de koplampsproeiers te kunnen werpen.
Met mijn nag…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.