Pagina 1 van 1

Espace IV 3.5V6 telkens in noodloop

Geplaatst: 16 mei 2024 12:10
door Henri van Doesburg
Ik heb een Espace IV 3.5 V6 fase I van 2004 met bijna 200K gereden kilometers.
Bij koude start rijdt de auto perfect tot aan 10 KM en dan gat hij telkens in noodloop.
Afgekoeld herhaalt zich dit steeds.
Bij uitlezen zijn er vele fantasiestoringen, zo zou de bandenspanning niet goed zijn, de injectoren hebben storing en nog tientallen meer.
De bedrading is doorgemeten en heeft geen breuk of andere problemen.
Het zou de ECU zijn.
Als leek denk ik eerder aan een slechte massa of fout in de dynamo.
Ik heb ook een andere ECU van een goedlopende en excact dezelfde Espace van hetzelfde jaar met ongeveer hetzelfde aantal afgelegde kilometers.
Mijn vraag is wie kan voor mij doormeten of ik het als leek fout heb en daarna de goede ECU inlezen op de auto?

Re: Espace IV 3.5V6 telkens in noodloop

Geplaatst: 03 feb 2025 13:29
door Thijs3.5
Beste Henri,

Heb je al een oplossing gevonden? Ik heb soortgelijke auto, maar dan fase II uit 20009. Die van mij start prima, maar wel gelijk in de noodloop. Soms niet, maar vaak wel. Vakgarage heeft al verschillende onderdelen vervangen, maar probleem blijft bestaan. foutcode die het vaakst terugkomt is ESP controleren.

Hoor graag hoe het jou is vergaan.

Vriendelijke groet,
Thijs

Re: Espace IV 3.5V6 telkens in noodloop

Geplaatst: 02 mei 2025 18:03
door c7rl
En toch een oplossing gevonden?