Pagina 1 van 1

Paar vragen over de Espace IV

Geplaatst: 31 jan 2010 21:35
door Hochi-Rocku
Hallo,

Zal mij ff voorstellen ik heet Harold en woonachtig in Duitsland.
Nu hebben wij onlangs weer een Espace type IV gekocht nadat de vorige Espace III verkocht werd.
Wij hebben nu een Espace IV 1.9 dCi Expression van bouwjaar eind 2003 met 290.000km op de teller.
Nu hebben wij al een aantel problemen met de auto gehad oa. hij gaf paar keer een melding defecte brandstofsysteem.
Bleek dat de EGR klep in 2 delen lag en erg vervuld was,heb er een nieuwe EGR klep ingezet en nu stortert ie nog af en toe heel erg irritant maar de melding is wel weg.
Nu hebben wij de volgende problemen met de Espace en dat is

* 1x melding in het display lage oliedruk ( oliepeil gecontrolleerd en dat was ok en de melding is niet meer terug geweest ) :?

* auto stortert af en toe

* Automatische handrem werkt niet loopt continue linksachter aan dus moeten steeds handmatig via het hendeltje dat onder de vloer zit uittrekken zodat ie niet achter aanloopt

* en een paar keer gehad dat de koppelingspedaal niet meer omhoog kwam en op de vloer bleef hangen :?

Wie komt dit bekend voor en weet hoe dit te verhelpen is?
Ben er verder wel tevreden over de auto.

En klopt dat je bij de Espace type IV de achterstoelen niet in slaapstand kunt zetten wat weer wel bij de Espace III kon?

Geplaatst: 01 feb 2010 10:43
door RichTrip
Stond jij laatst niet in de Autoweek?

Geplaatst: 01 feb 2010 10:54
door WillemS
t.a.v. het stotteren. Wanneer is voor het laatst het gasklephuis gereinigd? Gebruik eens in een kwartvolle tank een flesje Forté Gas Treatment, dit re…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.