Pagina 1 van 1

olie lekkage 2.2 diesel espace 2004

Geplaatst: 21 jul 2010 23:13
door pbakker
Dag Forum,
sinds twee weken heb ik een gr.espace 2.2 diesel gekocht van de eerste eigenaar. :D
fantastische wagen, maar maandag gin het mis!
op de snelweg met 130 km/uur brak de multi riem net in een bocht en bijna uit een tunnel .
gelukkig niets gebeurd.
anwb erbij en een nieuwe snaar bij steunpunt roon gemonteerd.
de man melde dat er olie op de afdekplaat lag en dat is niet goed.
op de camping(op vakantie met 4 pubers!!!)onder de auto gekeken en jawel alles zwart.
naar de dealer en die constateerd dat de hyd.stuurpomp lekt en waarschijnlijk de afdichting van de kleppenas (bovenin sorry ben een leek)
dit is waarschijnlijk het gevolg van een wisseling van de d-snaar door de vorige eigenaar gedaan ,wel bij renault
nu zou het ook nog iets met een rubber bij de turbo (??????) kunnen zijn en ze gaan vrolijk het hele zooitje los sleutelen. :twisted:
wie heeft hier ervaring/iets soortgelijks meegemaakt en weet iemand of R Nederland ook nog aan te spreken is?
de dealer waar de rep. van de d-snaar is gebeurt is bankroet!pbakker
Nieuw lid


Berichten: 1
Geregistreerd: Wo Jul 21, 2010 10:42 pm
PrivéberichtE-mail pbakker

Re: olie lekkage espace 2.2 diesel uit 2004

Geplaatst: 21 jul 2010 23:47
door bertvanstangen
Misschien even erbij vermelden waar je hem gekocht hebt en of je garantie hebt. Mocht het van een particulier gekocht zijn dan zal je aan moeten tonen dat de verkoper wist dat hij een niet deugdelijk product verkocht heeft. Voor wat betreft de garantie op de door voorgaande eigenaar uitgevoerde reparaties zal je even de garantievoorwaarden moeten doornemen; kan zijn dat garantie niet overdraagbaar is op nieuwe eigenaar. Je kan altijd Renault NL vragen wat ze kunnen doen voor je. Succes ermee :Yes:

Re: olie lekkage espace 2.2 diesel uit 2004

Geplaatst: 21 jul 2010 23:56
door pbakker
de eerste eigenaar heeft met R ned gebeld en er wordt een dossier opgemaakt en ze gaan kijken wat er mis is gegaan bij de d-snaar reparatie.
helaas be…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.