Pagina 1 van 1

rempedaal zakt weg

Geplaatst: 17 sep 2012 10:35
door Percy
Beste mensen,

ik heb 3 weken geleden bij mijn Espace de remblokken vervangen (voor en achter)
Daarna de remmen goed ontlucht maar mijn rempedaal zakt nu weg als ik hard druk.
Niet tot de bodem maar zakt wel weg. Als ik de auto uit zet en hard op het pedaal druk is hij wel keihard.
Ik weet eigenlijk niet of dit al was voordat ik de blokken heb vervangen.
verder remt hij gewoon goed.

weet iemand of dit normaal is?


vr gr Percy

Re: rempedaal zakt weg

Geplaatst: 10 dec 2014 18:11
door Paposc
heb je hier geen reactie op gehad?? ik heb dat sinds gisteren ook. precies het zelfde op een escpace 4 met 82000 km. eerste keer blokken voor vervangen. achter was al gedaan zonder problemen. dealer zegt dat dit normaal is en verdwijnt. is het bij jou verdwenen???
ik sleutel al 40 jaar aan autoos en heb talloze blokken vervangen maar nog nooit zoiets meegemaakt.
kan zijn oude olie terug gepompt in hoofdrem cilinder zijn die de cups heeft verweekt.
kan zijn de ABS unit (er is geen lek naar buiten en alles is ontlucht).

direkt gevaarlijk is dit niet, maar het voelt niet lekker. ik geloof de dealee niet. hun argument is dat de nieuwe blokken op de slijtage rand van de schijf lopen en moeten in slijten. men beveelt zelfs aan om de blokken aan een kant af te slijpen voor montage. maar waarom zouden de blokken niet op de zelfde plek op de schijf zitten??

als iemand een beter advies heeft dan hoor ik dat heel graag
remmen van espaces zijn een zorgenkind, dit is mijn 4de espace, nieuw gekocht, en op alle 4 heb ik rem problemen gehad!
hopende op een goede tip....!

Re: rempedaal zakt weg

Geplaatst: 10 dec 2014 23:00
door WillemS
Als ik nieuwe blokken ga monteren dan open ik bij het terugdrukken van de zuigers altijd de ontluchtingsnippel, dan strromt er dus geen remvloeistof t…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.