Pagina 1 van 1

Hemelbekleding panorama dak

Geplaatst: 11 aug 2023 20:32
door h_annie_bal
Met de vakantie gebruiken we vaak het panorama dak en nu komt de bekleding los van de hemelbekleding. Door het open en dicht doen schuift dat over elkaar en gaat het steeds meer los zitten. Het schuim van de bekleding is enigszins aan het los laten.
Wat zou de beste methode zijn om dit te herstellen? En met welke lijm?
Kan je de gehele panorama dak eruit halen of is dat een hels karwei?

Graag suggesties 👍👍👍

Re: Hemelbekleding panorama dak

Geplaatst: 12 aug 2023 09:56
door Fendy
Gaat het om het hemeltje zelf of om de lamellen die voor het panoramadak zitten? Het hele dak uitbouwen hoeft volgens mij niet, maar als je de lamellen eruit wil hebben om ze opnieuw te bekleden of om het oude spul weer vast te plakken zul je wel de hele hemel moeten demonteren. Daarna kun je stapsgewijs elke lamel afkoppelen en verwijderen.

Als je op YouTube zoekt op "Espace 4 toit panoramique' kom je een hoop tegen. Ik had in mijn vorige Espace hetzelfde maar heb het gelukkig met goede lijmspray op kunnen lossen zodat het weer keurig vast zat zonder te demonteren.

Re: Hemelbekleding panorama dak

Geplaatst: 13 aug 2023 16:17
door h_annie_bal
Bedankt! Gaat idd om de lamellen. Zal de link eens opzoeken