Pagina 1 van 1
Kortsluiting bij intrappen rem? Scenic I phase II
Geplaatst: 27 mei 2013 13:50
door gomo
Hoi,
Bij het intrappen van het rempedaal licht de mistlampindicator in het dashbord op en slaat de achterruitwisser aan. Gisteren sloeg ook de aanjager van de verwarming aan en die is nu niet meer uit te krijgen (wat een herrie).
Weet iemand waar ik het beste kan gaan zoeken naar de mogelijke kortsluitingslocatie?
Groeten,
Gomo
Scenic 1 PhaseII uit 2000. (2.0 Rxi)
Re: Kortsluiting bij intrappen rem? Scenic I phase II
Geplaatst: 27 mei 2013 19:39
door mechanic
Kijk hier eens naar.
Meestal zit er een probleem in de stekker van de achterlicht units..
Re: Kortsluiting bij intrappen rem? Scenic I phase II
Geplaatst: 28 mei 2013 09:48
door gomo
Dank Mechanic voor je snelle reactie. Ik kan die stekker niet lokaliseren in de auto, heb je een idee waar ik die ergens kan vinden?
Edit: Laat maar!
Ik ben duidelijk niet de slimste vandaag. Ik dacht te ingewikkeld en was op zoek naar een speciale stekker in de kabelboom voor de achterlichten, maar je bedoelt precies zoals je het zegt: de stekker van de achterlicht units. Ik ga er vandaag nog naar kijken en laat je weten of ik het probleem weet te verhelpen.
Re: Kortsluiting bij intrappen rem? Scenic I phase II
Geplaatst: 03 jun 2013 10:35
door gomo
Update: er is inderdaad een massastoring bij de rechter achterlichtunit. Wanneer de stekker niet in de rechterachterlicht unit is gestoken gaat mijn dashboardmistlamp-lampje niet branden bij intrappen rem. Dit gebeurt wel wanneer ik de stekker in de achterlichtunit steek.
De aanjager blijft ondertussen wel gewoon op volle toeren blazen. Het garagebedrijf vermoedt dat het een kapotte weerstand is.