Pagina 1 van 1

Centrale vergrendeling en CD wisselaar

Geplaatst: 17 jul 2007 09:22
door Maurice
Verleden week heb ik een Scenic uit 2000 gekocht en ik heb een vraag.

Op het moment dat ik de deur open of wegrijd hoor ik een klik in de centrale vergrendeling en gaat het lampje met het sleuteltje boven branden. Dit kan ik dan weer uitmaken door op het bedieningspaneel op het knopje met de deuren te drukken. Weet iemand of dit normaal is of kun je dit ook of de een of andere manier uitzetten.

Een andere vraag. Er zit een ingebouwde radio in met naar het schijnt en volgens het boekje een geintegreerde CD wisselaar voor 6 CD's. Ik heb er één CD in zitten en durf er niet nog één in te duwen omdat ik bang ben dat dan iets misgaat.
Weet iemand hoe dit werkt ????

Geplaatst: 17 jul 2007 09:32
door Scenic2
Maurice, knopje van de automatische vergrendeling ingedrukt houden totdat je een piep hoort, pas dan is hij van de automatische vergrendeling af. Evenzo om weer aan te doen,weer de knop een paar seconden ingedrukt houden totdat weer die piep komt !! :) :)

groeten

Re: Centrale vergrendeling en CD wisselaar

Geplaatst: 17 jul 2007 09:33
door martmarbus
Maurice schreef:Verleden week heb ik een Scenic uit 2000 gekocht en ik heb een vraag.

Vr 1
Op het moment dat ik de deur open of wegrijd hoor ik een k
login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.