Pagina 1 van 1

Nieuw hier met een tech vraag

Geplaatst: 24 jul 2011 14:47
door ronk75rt
Voor alle mede forumers ,

Ik stel mij allereerst voor waarna mijn brandende vraag komt

mijn naam is ron woonachtig in friesland met gezin vrouw en dochter.
Zojuist een scenic gekocht uit 98 op lpg g3 met 214 op de klok.
start en rijdt goed totdat het ging regenen.

Op de koppelings pedaal druppelt het met enige regelmaat water naar binnen.
onwenselijke water massa :cry2: dus. te meer dat ook de elektronica zekeringen etc hierdoor niet vrolijk worden.

ik heb dus dit forum door geworsteld vanmorgen en de water afvoer links en rechts door gestoken.
Rechts komt er rotzooi uit maar links (bestuurders kant) nix.
getest met een jerrycan water en achter de wiel kasten aan biede zijde loopt er gewoon water door heen.

:think: maar wat nu waar kan ik nog meer zoeken waar komt dat water dan van daan iemand een idee of de oplossing ?

hopelijk heeft een van jullie het verlossende antwoordt

alvast bedankt voor het mee lezen en mee denken.

Re: Nieuw hier met een tech vraag

Geplaatst: 24 jul 2011 19:51
door ronk75rt
Ik zal zo dadelijk nog eens met een lamp onder het dashboard proberen iets van een anwijzing te vinden . :?:
Helaas regent het nog steeds zodra de regen pleite is zal ik het voor raam besproeien om zo uit te vinden of de rubbers van het raam de boos doender is.

Re: Nieuw hier met een tech vraag

Geplaatst: 25 jul 2011 13:14
door ronk75rt
Vanmorgen de raam rubbers gecheckt en nogmaals zwarte afdek plaat bij de ruiten wissers ,
De rubbers aan de bestuurders zijden lagen EEN :think: stuk hoger , voorzichtig met een lollie stokje het vuil eruit gehaald hierdoor ligt het rubber al gelijk lager net ale aan de passagiers kant .
Daarna met kit nogmaals ertussen in de ruimte gespoten ( echt minimaal )
Nu afwachten en hopen dat dit het probleem was

Re: Nieuw hier met een tech vraag

Geplaatst: 26 jul 2011 13:23
door ronk75rt
:thumb: lekkage lijkt nu over te zijn :D

op naar de volgende van reeks klussjes

Re: Nieuw hier met een tech vraag

Geplaatst: 27 jul 2011 11:36
door Mathijs
Dus je had een wijkend raamrubber van de voorruit ?

Re: Nieuw hier met een tech vraag

Geplaatst: 27 jul 2011 11:48
door ronk75rt
Mathijs schreef:Dus je had een wijkend raamrubber van de voorruit ?
Tja ik weet de juiste benaming niet maar sinds mijn geknutsel , vuil er achterweg halen em kit ertussen voor de zekerheid is het droog , ik hoop dat het zo blijft.

Nu mijn volgende klusjes hij blaast via of langs de olie vuldop :?: peilstok blijft gewoon zitten (voor als nog ) dus ik dacht er eerst aan om de rubberen afdicht ring op te vullen maar een nieuwe kost 18 euri dus die maar besteld hopelijk is het dat over.

Daarna eens goed kijken welke verdamper er inhangt in elk geval vialle en dan een revisie set plaatsen.

trouwens opmerkelijk vindt ik dat als de auto na een rit wordt geparkeerd de koelfan niet werkt ondanks dat hij nog stationair draaid en het display 77 gr aangeeft. als je het contact uit zet en je draaid de sleutel weer een kwart dan begint hij wel te draaien.

Is dat normaal ? hoort die fan niet gewoon te draaien ook zonder contact sleutel er in ?