Pagina 1 van 1

Kachel wordt niet warm Renault Megane Scenic 1998

Geplaatst: 19 okt 2008 00:06
door Percy
Hallo allemaal,

ben nieuw hier op het forum. Mijn vrouw is sinds verleden week de trotse eigenaar van een Renault Scenic uit 1998 met maar 112000 km op de teller. Alle boekjes zitten er bij en de auto heeft alle beurten op tijd gehad met dealer stempels.

Ik moet zeggen dat het erg lekker rijd, al moet ik wel wennen aan dat je zo hoog zit. (Rijd zelf lancia kappa).
Maar erg soepel allemaal en uitstekende vering!

Enige probleem is dat de kachel niet echt warm wordt. Soms wel, maar als je de blower dan aaanzet wordt de lucht koud.

Motortemperatuur is gewoon goed, en schommelt ook niet.

Nu heb ik begrepen dat het waarschijnlijk de kachelradiateur is. Moet bij de scenic daar ook het dasboard voor uitgebouwd worden of zit hij in de motor?

En is er een manier om te kijken of het aan de kachelradiateur ligt, of ergens anders aan.

Alvast bedankt,

gr. Percy

Geplaatst: 19 okt 2008 04:02
door martmarbus
Ik zou niet weten wat het is, maar het duidt op een kapotte printplaat

Wanneer je de wagen bij een garage hebt gekocht, kun je gewoon terug gaan.
Volgens mij heb je 3 maanden bovag garantie

Mart

Geplaatst: 19 okt 2008 10:22
door dexter
Ja als je de kachelradiateur wilt vervangen mag je het dshboard eruit halen zou eerst wel even met zekerheid willen weten of het hem is als je hier aa…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.