Pagina 1 van 1

raammechanisme senic 2003

Geplaatst: 22 aug 2010 19:55
door adrie57
Kan iemand ons vertellen wat er aan de hand kan zijn/is met het raammechanisme aan de bestuurders kant, motertje werkt goed dat is al uitgeprobeerd, uit de achterportier het kleine gedeelte waar de stekker in moet omgewisseld maar hielp ook niet, naar de massa gekeken en gaf dus ook niet de oplossing, of er zit een breuk of er moet nog ergens een zekering verstopt zitten want de zekeringen zijn goed, en dan nog even een vraag hoe krijg je het zekering gedeelte naast de accu open.

Alvast bedankt voor de reactie's
Adrie

Re: raammechanisme senic 2003

Geplaatst: 22 aug 2010 20:14
door wesley015
Wat is het probleem?

Re: raammechanisme senic 2003

Geplaatst: 24 aug 2010 13:05
door adrie57
probleem is dat aan de bestuurders kant het raam niet meer werkt, hebben de schakelaars ook al verwisseld maar geeft het zelfde probleem niet openen, zekeringen zijn goed, misschien dat het in een relay kan zitten maar waar zitten deze dan.
hebben ook al dingen doorgemeten maar gaf ook niet veel aan om het probleem te verhelpen.
Misschien dat er in het gedeelte naast de accu ook zekeringen zitten maar hoe gaat ie open.

Re: raammechanisme senic 2003

Geplaatst: 26 aug 2010 19:47
door mechanic
Daar zitten 2x torx 30 schroef in, maak deze los en dan kun je de bovenste kap zo naar boven los halen.
Als je pech hebt zitten de zekerigen op zijn kop, en moet je de accu+accubak+rekeneenheid uitbouwen om bij de zekeringen te komen.
Wellicht kan iemand hier je aan een electrisch schema helpen? Ga er vanuit dat je een kabelbreuk hebt. Vaak zit dit thv portier doorvoerrubber.
Je hebt getest dat het motortje ook 2 kanten opdraait hè!? Komt ook wel is voor dat deze maar naar 1 kant werkt..

Re: raammechanisme senic 2003

Geplaatst: 29 aug 2010 14:28
door adrie57
ja hijdraaid twee kanten op en zal samen met mijn schoonvader kijken als het weer een beetje droger is, en alvast bedankt voor je informatie

Re: raammechanisme senic 2003

Geplaatst: 04 sep 2013 20:38
door rinus0001
Ik heb een scenic uit 2002 ook bij gaat het raam niet meer dicht. Raammechanisme is al vervangen ongeveer 4 mnd terug.
Als ik de schakelaar indruk hoor ik wel een tik.
Kan iemand mij melden waar het relais zit?
Rechts werkt prima.