Pagina 1 van 1

Pioneer DEH-3300UB in Scenic II

Geplaatst: 11 nov 2011 15:47
door ruudsegers
Hallo Allemaal,

De af-fabriek radio die in mijn Scenic II zit, begint gebreken te vertonen. Daarom is het tijd voor een nieuwe radio. Omdat er een ipod aansluiting op zit, die ik nu eigenlijk mis, is mijn oog gevallen op de Pioneer DEH-3300UB.

Hierover een aantal vragen:
- Heeft er iemand ervaringen die hij / zij kan dezen mbt het inbouwen van een aftermarket radio in een Scenic II?
- De 1DIN radio's zijn kleiner dan de affabriek radio's. Zijn er handige manieren om dit op te lossen?
- Wat is er nodig om de stuurbediening toch te kunnen gebruiken?

Alle tips en input zijn welkom.

Groet
Ruud

Re: Pioneer DEH-3300UB in Scenic II

Geplaatst: 11 nov 2011 16:35
door RichTrip
Je hebt dan een speciale interface nodig om de afstandsbediening te kunnen gebruiken, bij mijn weten de CA.R.PI.182 interface van Pioneer.

Zie mijn topic om te zien hoe je een 1-DIN radio in een Scenic II plaatst. Ik heb het overigens bij een orginele Renault radio gelaten, een Cabasse met 4x40W en gewoon met display en stuurwielbediening :)

viewtopic.php?f=230&t=8295

Re: Pioneer DEH-3300UB in Scenic II

Geplaatst: 12 nov 2011 01:33
door Hapee55
ruudsegers schreef:Hallo Allemaal,

De af-fabriek radio die in mijn Scenic II zit, begint gebreken te vertonen. Daarom is het tijd voor een nieuwe rad
login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.