Pagina 1 van 1

vragen over navigatiesysteem: automatisch op nachtstand : begeleiding middels stem

Geplaatst: 24 mei 2013 12:53
door Car
1. Als ik overdag de autoverlichting aan heb gaat het navigatiescherm automatisch op nachtstand. Is het mogelijk het navigatiescherm op dagstand te zetten of laten staan ook als ik autoverlichting aan heb?

2. Als ik bij navigeren geen begeleiding middels stem wil hebben, hoe stel ik dit in? Het geluid van de radio wil ik natuurlijk wel blijven horen.

Re: vragen over navigatiesysteem: automatisch op nachtstand : begeleiding middels stem

Geplaatst: 24 mei 2013 19:04
door vink46
Deze instelling kan je vinden op blz 25 van de handleiding, zie ook hier onder:
d.m.v knop 30 drukknop recht middenonder "light pijltje dark"

Selecteer de afstelling Dag/Nacht en afstellen van de lichtsterkte, het contrast en de achtergrond van het scherm (kleur)
(dubbel indrukken)
Activeren (lange druk)/deactiveren (korte druk) van het scherm in stand-by


Voor stembegeleiding:
Activeren/Deactiveren van gesprokenbegeleiding: Druk lang op knop repeat NAV Mute tot een gesproken bericht
klinkt om de functie te activeren/deactiveren


Mocht je de handleiding voor CARMINAT BLUETOOTH ® DVD SOUND SYSTEM, niet hebben, stuur dan even via pb een mailtje, kan ik het je opsturen(als Pdf)!

grt René

Re: vragen over navigatiesysteem: automatisch op nachtstand : begeleiding middels stem

Geplaatst: 25 mei 2013 08:07
door Car
Dank je. Ik heb het nu ook kunnen vinden in het boekje. Ik zal er eens voor gaan zitten in de auto en dan alles doorlopen.