Pagina 1 van 1

Leuk verhaaltje

Geplaatst: 25 aug 2010 22:02
door boywilts86
Hallo,

Heb een leuke dag dag gehad met mijn scenic :!: Stap ik s'morgens in mijn auto en blijkt dat mij accu het begeven heeft. Ben direct naar een Renault garage gegaan en heb een nieuwe accu gekocht, heb de accu vervangen en klaar is kees. Dacht ik :!: :!: :!: :!: :!: . Ik start de auto en doet mijn radio het niet(moet ik een code invoeren). Ben weer naar de renault garage gereden(zonder radio) en hebben ze de code voor mij op gezocht. Na de code ingevoerd te hebben ben ik weer in de auto gestapt naar huis. Ben 100 meter van huis begint de auto opeens te stotteren, te pruttelen en reed voor geen meter. Dacht eerst dat de bobine defect was, maar heb toch eerst de bougie's vervangen(lagen gelukkig al thuis). Bleek toch een bobine defect te zijn. Ben voor de 3e keer naar de Renault garage gegaan en heb een nieuwe bobine opgehaald. En als klap op de vuurpijl heb ik nog een melding van ''parkeerrem controleren'' op mijn beeldscherm staan, maar ik merk daar verder niks aan dus dat komt later wel een keer.

Dat was allemaal op 1 dag gebeurt. Ben ongeveer 150 euro kwijt. :evil:

Nou rijd hij weer perfect, en ben weer helemaal in mijn nopjes.

Re: Leuk verhaaltje

Geplaatst: 25 aug 2010 22:19
door RichTrip
Wauw, ik zou er jaloers op worden.......
Zoveel geluk heb ik nu nooit met mijn Scenic II :lol:

Re: Leuk verhaaltje

Geplaatst: 26 aug 2010 19:59
door mechanic
De melding parkeerrem controleren kan komen doordat de accu leeg geweest is, vaak verdwijnt deze na een tijdje vanzelf. Zo niet even uitlezen en storing wissen. Vaak zijn er een aantal storingen opgeslagen in het geheugen, na het wissen hiervan is de melding meestal weg.
Je hebt wel is van die dagen dat je beter gewoon thuis had kunnen blijven.. :D
Maar bedenk maar dat als je alles had laten doen je veel meer geld kwijt was :Yes:

Re: Leuk verhaaltje

Geplaatst: 27 aug 2010 23:29
door boywilts86
Nou het was inderdaad een hele leuke dag. Volgende wek gaat de scenic voor een beurt naar de Renault garage, dus ik hoop dat het dan weg is. :P