Pagina 1 van 1

Grand Scenic 2004: Ratelend geluid aan einde van koude start

Geplaatst: 15 apr 2011 15:43
door Martijn Verhaar
Hallo Renault Techneuten,

Ben in het bezit van een Grand Scenic 2004 (benzine 1.6) en sinds kort maar de auto een ratelend geluid aan het einde van de koude start. Vaak slaat de auto gewoon aan maar soms moet ik een tweede keer starten waarbij ik het geluid niet meer hoor. Heeft iemand enig idee wat dit kan zijn. Van de week moet de auto voor een beurt en APK en ik zie de bui al weer hangen (hoge rekening.... :cry2: ). Ik wil wat beter beslagen te ijs indien ik de auto van de week aflever. Zou leuk zijn als ik enig idee heb wat het kan zijn en dit kan doorgeven, opdat ze me niet van alles kunnen wijs maken. Verder rijdt de auto als een trein en ik ben zeer tevreden met de naar onze mening perfecte gezinsauto. Distributie is twee beurten terug al vervangen.

Ik hoop dat iemand me kan voorzien van wat meer informatie en/of me kan zeggen om ik moet beginnen met het eten van droog brood.... Aardbeien-seizoen is gelukkig weer begonnen.... :wink:

Alvast bedankt voor de support en geniet van het zonnige weekend!
Gr . Martijn (Vleuten).

Re: Grand Scenic 2004: Ratelend geluid aan einde van koude s

Geplaatst: 15 apr 2011 18:08
door mechanic
Mijn 1e ingeving gaat uit naar het verstelbaar nokkenastandwiel, welke helaas bij de distributieriem zit :(
Betekend een nieuwe distributieset, verstelbaar tandwiel incl bout+dop, evt waterpomp als die laatste keer niet gedaan is. Kom je bij de dealer al gauw aan een krappe €1000. Kan geen kwaad, maar als het erger wordt toch laten vernieuwen.

Re: Grand Scenic 2004: Ratelend geluid aan einde van koude s

Geplaatst: 15 apr 2011 18:30
door Martijn Verhaar
Was is er mis met dit tandwiel dan dat dit opeens problemen geeft? Distributie hadden we net achter de rug... $$$!
Is het niet een kwestie van smeren …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.