Pagina 1 van 1

How To demontage Voorbumper ivm Xenon ?

Geplaatst: 10 aug 2013 17:22
door jeroentune
Grand scenic 2004 2l 16 v

Ik wil graag in de aanstaande grand scenic de koplampen even demonteren om ze weer goed op te poetsen .. ze zijn aardig verweerd. nu is dat voor mij een koud kunstje , kan ik gelijk de auto voor zien van xenon en mooi geel groot licht . ook de dagrij verlichting komt weer op de plaats van het mistlicht. Nu is het wel zo handig om dan gelijk maar de bumper te demonteren , dan kan ik waarschijnlijk overal goed bij. Is dit de zelfde truuk als bij de Megane ? 3 boutjes onder de auto . 2 in de wielkuip en de drukkers in de motor ruimte of zijn er verborgen montage punten waar ik heel voorzichtig mee moet doen ?

Jeroen

Re: How To demontage Voorbumper ivm Xenon ?

Geplaatst: 11 aug 2013 21:56
door mechanic
Vrijwel hetzelfde als de megane II, je hoeft nergens extra op te letten.
Alleen bij het terug monteren dat je zeker weet dat de hendel voor de motorkap te openen nog steeds goed zit zodat deze door de voorbumper komt. Geleiding zit weliswaar niet in de voorbumper, maargoed beter ff kijken dan de volgende keer de kap niet open krijgen.

Re: How To demontage Voorbumper ivm Xenon ?

Geplaatst: 12 aug 2013 16:53
door jeroentune
Lekker !!!! heel fijn ... ik neem aan dat de koplampen er nog steeds uit moeten om op een normale manier de lampen te kunnen wissellen ? bij mijn ker…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.