Pagina 1 van 1

Achter ramen gs, doen niets!

Geplaatst: 01 jun 2015 21:26
door MarkWerkman
Het volgende, mijn achterramen van mijn gs willen niet omhoog en naar beneden, als ik de knop bedien op het linker voorportier, dan hoor ik wel dat de motor klikt, dus volgens mij wel wat wil doen, maar dan toch stiekem niet.
Is dit de bekende comfort bediening? Of moet ik toch ergens anders gaan zoeken, het kinderslot werkt wel vanaf de bestuurders deur, weet niet in hoeverre dit met elkaar te maken heeft?
Heb het forum goed doorgespit, van alles gevonden, maar niets wat op deze storing lijkt, kan iemand mij hier mee helpen? Het mooie weer komt er weer aan, en dan is het soms toch wel fijn dat de achterramen ook gewoon open kunnen.

Re: Achter ramen gs, doen niets!

Geplaatst: 02 jun 2015 09:32
door Renault47
wanneer je een raam lange tijd niet gebruikt kan het zijn dat de buitenste geleiderubbers op de ruit vastgekoekt zitten. Met een smal plamuurmes met iets van een doek er om heen kun je tussen de ruit en de rubbers komen en dan van voor naar achter even schoonmaken. Heb dit zelf ook wel eens gehad en sindsdien test ik alle ramen een paar keer per jaar op hun werking.