Pagina 1 van 1

Midden armsteun Scenic II (Centraal opbergvak)

Geplaatst: 25 jan 2008 19:28
door bralten
Hallo,

Vandaag mijn nieuwe ScenicII bekeken. De auto was een voorraad auto met een aantal opties.
Af fabriek zat er geen Centraal opbergvak tussen de voorstoelen in, deze heb ik er voor de koop direct bij besteld. Nu kwam ik er vandaag achter dat ik geen verschuifbaar centraal opbergvak in de auto had gekregen maar een vaste console. Veel minder mooi dus.
De dealer direct om uitleg gevraagd, zij vertelden dat dit altijd gebeurde als er na levering nog een console in gezet moest worden. Ook kreeg ik te horen dat het verplaatsbare opbergvak er zowiezo niet meer ingezet kon worden omdat dit op rails loopt.

Nu is mijn vraag of iemand anders bekend is met dit probleem. Volgens mij moet het wel mogelijk zijn om de verplaatsbare uitvoering in de auto te zetten. Het zal wel meer werk zijn, maar goed mogelijk is het wel.

Graag enige feedback over dit probleem.

Geplaatst: 26 jan 2008 18:01
door Rossy
Het is in principe mogelijk.
Moet alleen wel de bedrading voor deze bak in de bodem aanwezig zijn.

Antonio.

Geplaatst: 26 jan 2008 22:16
door bralten
Rossy schreef:Het is in principe mogelijk.
Moet alleen wel de bedrading voor deze bak in de bodem aanwezig zijn.

Antonio.
Hallo,

Hoe kom ik er acht…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.