Pagina 1 van 1

Neervallend raam

Geplaatst: 08 jun 2009 13:10
door @win
Zaterdag bij een Bovag aangesloten garage, een Scenic 06-2006 gehaald met 130.000 km. En Zaterdagavond viel mijn rechterachterraam al naar beneden :evil:

Heb al gelezen over terugroepactie van Renault om mechanisme te vervangen, maar blijkbaar heeft de vorige eigenaar daar geen gehoor aangegeven (leaseauto geweest). Nu zal waarschijnlijk alleen een soort clipje vervangen worden zoals ik het lees op eerdere berichten. Zou ik eventueel nog recht hebben op de coulanceregeling om alsnog in aanmerking te komen om het raammechanisme te vervangen bij de dealer?

Edwin

Geplaatst: 08 jun 2009 18:28
door CPTR
Ik denk dat het daarvoor te lang geleden is.

Het lijkt me niet dat je met je afgelopen zaterdag gekochte Scenic garantie "tot de deur" hebt, dus als er dezelfde dag nog mankementen voorkomen, valt 't gewoon onder garantie. En aangezien 't bij de Bovag zit, heb je meer rechten dan bij "Beun de Haas". In het extreme geval kun je dan naar de geschillencommissie "auto".

Succes.

Geplaatst: 08 jun 2009 20:28
door mechanic
de terugroepactie betrof ook alleen het vervangen van de klemmetjes.
gewoon teruggaan naar de bovag garage.