Pagina 1 van 1

Motor storing lampje brandt na wisselen accu

Geplaatst: 31 jan 2020 00:06
door RTJC
Hoi,

Ik heb 2 weken geleden een Grand Scenic uit 2009 (1.4 Tce) gekocht. Auto loopt als een zonnetje.

Omdat de accu al ruim 10 jaar oud was, eeb ik deze preventief vervangen. Dit ging prima, de auto liep daarna wederom als een zonnetje.

Echter heeft mijn vriendin de auto vandaag mee willen nemen, maar de auto start niet meer. Het lampje van de motor gaat branden en er gebeurt helemaal niets.

Ik ben er achter gekomen dat wanneer je de startknop indrukt, je wel het relais hoort klikken in de zekeringkast. Het blijft hier helaas bij.

Enig idee wat het zou kunnen zijn? Ik vind het erg toevallig dat dit gebeurt na het vervangen van de accu...

Alvast bedankt!

Re: Motor storing lampje brandt na wisselen accu

Geplaatst: 31 jan 2020 11:48
door WillemS
Zijn de polen wel goed vastgemaakt en schoon. Vaak zit er ook wat corrosie in de klemmen. Is accu wel goed opgeladen.
Succes mvgWillemS

Re: Motor storing lampje brandt na wisselen accu

Geplaatst: 31 jan 2020 12:29
door RTJC
Dag Willem,

Dit is schoon. Er staat ook gewoon spanning op de accu. De ruitenwissers werken, de verlichting ook. De ramen niet maar dat komt denk ik …login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.