Pagina 1 van 1

haperende Scenic

Geplaatst: 17 feb 2008 15:00
door Mesh
Hallo Allemaal,

Weet iemand waar ik moet beginnen met het opsporen van het probleem? Mijn auto hapert bij stationair draaien maar bij gas geven lijkt hij als of hij good draait. Bij optrekken of rijden blijft hij echter haperen als of hij gebrek heeft aan benzine. Het kan ook zijn dat hij maar op 3 cilinders rijdt. Het service lampje brandt met de melding 'emissiesysteem controleren'.

Ik wil de stekkers van de bobines en injectoren een voor een eruit trekken en kijken naar hoe de motor draait? Als een van de stekkers geen effect heeft op het draaien van de motor dan heb ik namelijk het probleem gevonden. Ik ben alleen bang het uittrekken van de stekkers electrische spikes veroorzaakt die de computer beschadigt.

Heeft iemand een idee?

Groet,

Mesh

Geplaatst: 17 feb 2008 20:17
door Remko de W
door ze los te trekken zal je computer niet kapot gaan,
wel verzoorzaakt het storingen die je computer opslaat...

het schoonmaken van het gasklephuis wil ook nog wel is helpen...

mischien kun je in deze link nog iets vinden

http://www.meganeclub.nl/tundes2/faq.html

bobine is kappot

Geplaatst: 18 feb 2008 21:42
door Mesh
Bedankt Remko voor de reactie en de nuttige link. Ik zal hem zeker vaak bezoeken.
Een van de bobines was inderdaad kappot en die heb ik inmiddels verv…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.