Pagina 1 van 1

probleem met mijn r25

Geplaatst: 08 feb 2007 19:40
door renaultforever
dag mensen,

Ik heb problemen met mijn r25. Ik heb deze auto al meerdere jaren en geen probleem. tot gisteren.
Ik wou vertrekken maar hij reed niet meer. Je kan hem starten maar hij gaat niet vooruit. Want het lampje branden van mijn automatisch vitesseding of hoe ze het noemen. Dus ben ik naar de winkel gestapt en heb ik daar olie voor gekocht. Toen dacht ik dat deze ging rijden maar helaas niets. Maar tervergeefs het ging steeds niet. Kan iemand me helpen voor dit probleem op te lossen.

Geplaatst: 09 feb 2007 02:07
door Mathijs
ohoh....
Je hebt een serieus probleem tussen bestuurderstoel en bijrijder stoel...de automaat!!!

Rijdt de auto helemaal niet meer ?
- Veel te weinig olie (bijvoorbeeld door lekkende koeler onder de accu) (=relatief goed nieuws)
- E1 koppeling in automaat defect (= slecht nieuws, financieel total-loss, 2000 tot 3500 euro reparatie)

Rijdt de auto pas wanneer je 'goed' gas geeft, en dan heel traag optrekkend ?
- de auto staat in zijn noodprogramma
- mogelijke oorzaak, druksensor defect, soms merkbaar door olie verlies onder koplamp positie bestuurder-zijde of onder motorkap op bestuurderzijde linker voorwiel kast. (afhankelijk van welke R25) (minder dan 200euro reparatie)

- Rijdt de auto nog wel achteruit ?
- over welke R25 automaat hebben we het ? Een TXE, TXI, V6 etc etc etc.
- 4 versnellingen of 3 versnellingen ?
- Welke olie heb je gebruikt ? (svp complete specificatie!!! (=belangrijk))
- km stand van de auto ?

Het is hoe dan ook verontrustend nieuws!!! :cry:

Mogelijke relevante topics:
[TIP] AR4 automaat, stuk is niet altijd stuk...
[INFO] AR4 oliekoeler uitbouwen
[INFO] AR4 OlieKoeler Fan 'reviseren'

Geplaatst: 09 feb 2007 12:20
door renaultforever
ik denk dat hij meer dan 144000 km heeft. Het model van mijn renault 25 is een TXI. Je mag immens veel gas geven er gebeurt niets. Je hoort enkel de m…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.