Pagina 1 van 1

Condens in koplamp

Geplaatst: 23 nov 2004 23:22
door J. bungennaar
Ben ik weer. In mijn TXI 1991 heb ik in de linkerkoplamp buiten het stralingsvak een gaatje zitten door steenslag. Is die altijd mee door de apk gekomen. Maar vanochtend zag ik dat er condens tegenaanzat, hoe moet ik dit oplossen ?

Geplaatst: 23 nov 2004 23:27
door jasper11turbo
een beetje kit op smeren (een beetje) ! net zo dat de lichtopbrengst en het beeld niet veranderd.

grbruik wel blanke kit of een sticker van carglas.. dat gaat ook nog wel

Geplaatst: 23 nov 2004 23:28
door Rossy
Lampunit uit de auto halen.
Lamp eruit pakken.
Met een fohn de lamp van binnen droog maken.
Het gat dichtmaken met doorzichtige, vochtbestendige kit.
Wanneer de kit droog is het restant aan de buitenzijde verwijderen.
Lamp weer terugplaatsen.
Lampunit weer in de auto monteren.

Of een andere lampunit monteren :) .

Antonio.

Geplaatst: 23 nov 2004 23:29
door jasper11turbo
... het zat dus niet in het dimlicht gedeelte begrijp ik ...

heeft u foto,s van de txi ?? evenals interieur ??

voor de aardigheid

Geplaatst: 23 nov 2004 23:31
door jasper11turbo
de lampunit ? koplamp ... dat gaat niet zo simpel ... jammer genoeg draaien de boutjes wel mee ... en de gril moet weg ..

Geplaatst: 23 nov 2004 23:35
door J. bungennaar
Jawel, heb wel een complete fotosessie, maar heb geen digitale camera. Dus zou ze eerst moeten scannen, dan ergens zien te plaatsen, en dan zien uit te vogelen hoe ze hier te tonen. Ben wel handig met computers, maar niet echt expert met dit soort zaken. Heb wel een lijmpistool, kan ik daar ook het gat mee dichtmaken ? Niet dat ik mij zorgen maak, de auto hoeft pas in maart weer naar de keuring, maar volgens mij zitten er halogeen lampen in die auto, en die mag je niet met je vingers aan het glas aanraken, want dat schijnt in te branden, dus vocht lijkt mij ook niet goed, en om ineens een kapotte lamp te hebben, is nu het zo vroeg donker is, niet zo fijn.

Die stickers van carglas, hoe kan ik daaraankomen? Zijn die daar te koop ?

Het is overigens 1 grote lamp, weet niet of dat dimlicht ofzo is.

Geplaatst: 23 nov 2004 23:56
door Mathijs
Een lijmpistool kan goed werken in dit geval, maar let er wel op dat je niet overdrijft, het 'beeld' moet niet veranderen.

Verders, in de TXI zit bijna alles in één unit, het zou helpen wanneer je verteld of het links of rechts van het glas zit, en natuurlijk, hoe ver het van de rand zit ongeveer.

De koplampen van een TXI zijn 100% identiek aan de V6, dus als je een nieuwe kunt kopen en de oude apart zet, kun je wanneer je een V6 koopt, de oude weer terugzetten in de TXI en de vervanger op reserve houden, mocht je dat willen.
Dus niet perse weggegooid geld ofzo.

Mocht je een koplamp van de sloop halen, zeg dan gewoon bij de balie dat die uit een Renault 25 komt, geen type aanduiding gebruiken, dan krijg je hem al gauw mee voor 25 euro, zeg je dat het een TXI is, of zelfs een V6, is die ineens dubbel zo duur in aanschaf ('raar' maar waar).

Hoe of wat ten aanzien van de carglass stickers weet ik niet, even bellen misschien met carglass ?

Geplaatst: 24 nov 2004 21:59
door Rossy
De carglass stickers zijn meestal bij de verzekerings papieren bijgevoegd.
Soms zitten ze zelfs bij de groene kaart.

Antonio.

Geplaatst: 05 dec 2004 20:22
door J. bungennaar
Nadat het condens vertrokken was heb ik wat transparante siliconen spul erin gespoten. Toen dat droog was, de uitstulpsels met een mesje weggesneden, rijdt nu al een tijdje condens vrij.