Hallo
We hebben een Renault Grand Espace uit 2000 en we hebben sinds het probleem dat we het klepje niet open kunne krijgen om te tanken. Normaal was het geen probleem maar vanavond een half uur staan hannessen. Hij is niet bevroren, het lijkt of hij niet van zijn slot wil. Herkent iemand dit probleem?
Nu lees ik net op eerdere berichten op dit forum dat waarschijnlijk een kapot servomotortje de oorzaak kan zijn. Is dat makkelijk zelf te vervangen?
Benzineklepje
-
Zorro
Topic author - Lid - eerste logo binnen

- Berichten: 23
- Lid geworden op: 21 feb 2006 23:36
-
WillemS
- Gerespecteerd lid

- Berichten: 6856
- Lid geworden op: 04 okt 2009 11:49
- Actief als: particulier
- Locatie: Heemstede
In de bagageruimte aan de kant van het klepje zit achter de bekleding een moelijkheid om het klepje handmatig te openen. SUC6
| Link: | |
| BBcode: | |
| HTML: | |
| Hide post links |
-
Zorro
Topic author - Lid - eerste logo binnen

- Berichten: 23
- Lid geworden op: 21 feb 2006 23:36
Dit onderwerp heeft nog 2 niet getoonde antwoorden
Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken. Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,zo proberen we het forum gratis te houden.
Registreer Aanmelden
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in