Ik heb een vreemd probleem waar ik niet achter kan komen. Mijn Renaul Koleos uit 2008 is voorzien van een carminat navigatie systeem met cd (dus niet de dvd). Wanneer ik een tijdje heb gereden, of wanneer het erg warm is dan start het navigatie systeem niet. De radio werkt wel, ik kan zenders kiezen etc. Maar de navigatie knoppen werken niet (krijg alleen een beep). Het scherm blijft ook zwart. De volgende ochtend start alles wel weer correct op.
Ik heb al alle kabels uit de unit getrokken en weer terug geplaatst (bij warm weer), maar dit geeft een resultaat. Ook het scherm heb ik los gehaald. Echter geen resultaat.
Heeft iemand ervaring met dit probleem? En is er een goedkope oplossing? De dealer wil de hele unit vervangen wat ruim 500 euro gaat kosten.
Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Carminat cd navigatie Koleos lijkt oververhit
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 3 Reacties
- 471 Weergaves
-
Laatste bericht door Pepone
-
- 0 Reacties
- 203 Weergaves
-
Laatste bericht door rvanwijngaarden
-
- 0 Reacties
- 219 Weergaves
-
Laatste bericht door rvanwijngaarden
-
- 3 Reacties
- 873 Weergaves
-
Laatste bericht door reneboven
-
- 5 Reacties
- 949 Weergaves
-
Laatste bericht door Jasper79
-
- 0 Reacties
- 434 Weergaves
-
Laatste bericht door Sytze Jorritsma
-
- 2 Reacties
- 654 Weergaves
-
Laatste bericht door CakeyEV
