Geen vermogen

Zit het onder de motorkap en is het niet elektrisch ? Dan is dit de juiste rubriek
Forumregels
- Vermeld het type Renault in de titel, liefst tussen [ haken ] aan het begin van de titel
- Geef zoveel mogelijk informatie over het betreffende model en jaartal, zodat er niet naar gevraagd hoeft te worden.
Plaats reactie

Topic author
Janine
3-posting-rookie
3-posting-rookie
Berichten: 3
Lid geworden op: 07 jul 2019 11:53
Actief als: particulier

Geen vermogen

Bericht door Janine »

--- Vermeld het type/model(!!) Renault in de posting ---
Ik heb een Nissan primastar 1.9 DCI 82 pk L1 H1. Is het zelfde als een Renault traffic, alle onderdelen zijn ook van Renault daarom dat k voor dit forum heb gekozen.

Nadat me auto 2 weken had stil gestaan starten ik de auto en leek het alsof k een geluid hoorde, maar door de radio en blower kon k het niet goed horen en dacht dat k het ook mis kon hebben omdat t verder niet meer hoorbaar was. Toen k weg wou rijden viel de auto uit en dacht k dat k gewoon de koppeling te snel op liet komen, maar het bleek dat de auto geen vermogen meer heeft. Bijna vol gas op 1 km kwam die uiteindelijk rond de 30 km per uur ( alsof ie in noodloop draait) uit de versnelling komt ie wel gewoon op toeren en draait ook mooi stationair.
Bij de Kwikfit uit laten lezen maar gaf geen fout melding en hij zou zo niet weten wat het zou kunnen zijn. Zelf ook nog een keer uitgelezen naar niks qua meldingen ook niets op het dashboard.
Met me zwager de slangen gecontroleerd en de slang naar de intercooler zat iets olie in, alle stekkertjes losgemaakt en gecontroleerd maar niks bijzonders tegengekomen.
Ook hebben we de radiateur vervangen, want die lekte iets. Na dat we dit allemaal hebben gedaan is het eigenlijk alleen maar erger geworden en rijd ie nu alleen nog maar op de koppeling en komt ie amper op toeren in ze vrij.

Heeft iemand hier ervaring mee of ideeën wat het zou kunnen zijn?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Gebruikersavatar

WillemS
Gerespecteerd lid
Gerespecteerd lid
Berichten: 6856
Lid geworden op: 04 okt 2009 11:49
Actief als: particulier
Locatie: Heemstede

Re: Geen vermogen

Bericht door WillemS »

Aan de hand wat je schrijft vermoed ik dat de turbo niet goed werkt. Als dat zo is dien je eerst de oorzaak van het defekt raken te achterhalen voor je die vervangt, anders gaat die weer kapot. Echter laat een goede diagnose stellen door een vakman.
mvg WillemS

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Gebruikersavatar

A110
lid
lid
Berichten: 544
Lid geworden op: 05 mei 2018 20:02
Actief als: particulier

Re: Geen vermogen

Bericht door A110 »

Zeker zoals hierboven al aangegeven zou ik de turbo nakijken of deze nog heel is.
Wat ook veel kapot gaat bij deze motoren is de luchtmassa-meter. Oo…login om de rest van dit onderwerp te kunnen lezen.
www.jwa-autoservice.nl

Renault Clio Hybrid 140 (2020) Afbeelding
Renault Captur plug-in hybrid 160 (2021) Afbeelding

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Dit onderwerp heeft nog 4 niet getoonde antwoorden

Je moet ingelogd zijn om de reacties in dit onderwerp te kunnen bekijken.
Inloggen kan met de naam --> gastlezer <-- , wachtwoord --> gast <--.

Dit is om het dataverkeer veroorzaakt door robots te beperken,
zo proberen we het forum gratis te houden.


Registreer Aanmelden
 
Plaats reactie

Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie

Je moet lid zijn om een ​​reactie te kunnen plaatsen

Maak een account aan

Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut

Registreer

Log in

  • Vergelijkbare Onderwerpen
    Statistieken
    Laatste bericht