Ik heb een Renault espace benzine uit 2003 waar ik laatst behoorlijk wat kosten aan heb gehad.
Ik wist dat de turboslang vervangen moest worden en heb daarbij gevraagd om het gasklephuis schoon te maken.
Ik had onderweg meldingen elektronische inspuisysteem defect en op de snelweg viel het vermogen steeds weg.
Na het schoonmaken van het gasklephuis reed de auto helemaal niet, de renaultgarage heeft toen dat gasklephuis vervangen. Behoorlijke uitgave, maar de auto rijdt verder goed.
Ik heb daarna 40 KMS gereden en kreeg weer die melding +emmissiecontrole defect+even allerlei meldingen op het controle paneel. + stoomvorming bij de voorruit, had wel even geregend! maar dat leek mij toch vreemd + bij het parkeren vd auto, de vent die bleef doordraaien, ben misschien parano ah worden! maar ik had 1 1/2uur gestaan en amper 10 kmgereden.
Overigens, ik kreeg niet alleen de melding maar het intrappen van het gaspedaal leverde geen extra vermogen ik moest rijden op laagvermogen in 2 en 3versn.
Ik heb geen enkele technische kennis en ik ben blij met mijngarage, het gaat nu echter wel mijn verstand te boven en ik vraag mij echt af wat ik de garage moet vragen en wat ik van ze kan verwachten.
Heeft iemand een goede raad? Nog even, het instrumentenpaneel is een aantal maanden geleden gerepareerd....
Inspuisysteem /emmissiecontrole defect, nieuw gasklephuis
-
Topic author - Net ingestapt
- Posts in topic: 1
- Berichten: 1
- Lid geworden op: 09 aug 2014
- Laatste bezoek: 09 aug 2014 13:24
- Actief als: particulier
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Log in
-
- Vergelijkbare Onderwerpen
- Reacties
- Weergaves
- Laatste bericht
-
- 3 Reacties
- 542 Weergaves
-
Laatste bericht door mechanic
-
- 5 Reacties
- 585 Weergaves
-
Laatste bericht door mechanic
-
- 0 Reacties
- 264 Weergaves
-
Laatste bericht door scOOb
-
- 4 Reacties
- 330 Weergaves
-
Laatste bericht door onneschouten
-
- 0 Reacties
- 481 Weergaves
-
Laatste bericht door Maurice W
-
- 5 Reacties
- 368 Weergaves
-
Laatste bericht door Winniemgb
-
- 6 Reacties
- 420 Weergaves
-
Laatste bericht door Michael83