Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Heb al een tijdje het probleem dat als ik de mistverlichting aan zet dat ze vanzelf uit en aan springen terwijl het dashboard zegt dat de mistlampen zijn ingeschakeld. Herkend iemand dit probleem? Zat zelf te denken aan het relais van de mistlampen, maar die zit op een onmogelijke plek ergens onder de zekeringenkast onder de motorkap. Heb getracht daar bij te komen maar dat is voor mij nagenoeg onmogelijk. En daarbij wist de renault garage niet te vertellen welk relais het exact was .
Als ik de verlichting overigens uitschakel en opnieuw inschakel zodra deze is uitgevallen functioneert hij ook niet. Daarbij blijft het dashboard gewoon op de juiste manier aangeven wanneer ik hem inschakel en uitschakel.
Iemand die het zelfde probleem heeft/ vanaf weet en mij misschien kan vertellen hoe ik het relais zou kunnen vervangen? Met het aanbreken van de herfst zou het fijn zijn als ik het probleem kan oplossen.
Haha grapje, wel zo handig he om te weten om wat voor auto het gaat. Sorry.
Het is een Renault Scenic 1.9 dci uit 2005. 240.000 km op de teller. Een met alle opties op navigatie na en dus inclusief mistlampen.
Heb het display al laten repareren, deze heeft ook lopen knipperen en is al eens uitgevallen. Tot op heden na de reparatie geen enkel probleem gehad met het display.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Lopen jullie tegen het zelfde ongemak aan als ik?
In de Austral heeft Renault er voor gekozen om geen mistlampen onder in de bumper te monteren, maar lijkt het erop dat de koplampen wat dimmen als je hem op de slechtweer stand zet....