Ad-blocker gedetecteerd: Onze website wordt mogelijk gemaakt door online advertenties aan onze bezoekers te tonen. Schakel uw ad-blocker uit om onze website te blijven gebruiken.
Let op: registratieproblemen
Er zijn op dit moment registratieproblemen bekend, na verzenden van de gegevens is de pagina soms erg traag met verversen.
Ons technisch team probeert dit zo spoedig mogelijk te verhelpen.
Neem contact met ons op via het contact formulier zodat wij uw account handmatig kunnen activeren als u geen mail met activatielink ontvangen heeft.
Indien u foutmeldingen heeft gezien, zou het ons zeer helpen deze te vermelden.
Ja hallo, die heb ik een paar jaar geleden al gehad!
Geweldig praktische auto maar hopeloze stoelen erin.
Daarnaast ook nog een weigerachtige automatische airco en problemen met de achterste remmen.
Typisch een Renault dus....
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Bij ons in de wijk was nog een Captur met dezelfde kleuren (diesel) zie al een week een XC60 op de oprit met een nieuw kenteken, denk dat hij ingeruild is.
Captur Phase 2 Intens 0,9Tce, Pack Easy Life, Pack Premium, zwarte Fastgame velg, luxe kentekens, afneembare trekhaak en haaievin. Afgeleverd 23-10-2017 en ingeleverd 06-08-2021 met net geen 40dkm.
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut
Hallo, vraagje, ben o.a op zoek naar een einddemper voor mijn Megane I. De huidige is gasdicht maar luidruchtig.
Wat is een goed merk waarvan je ook goede geluiddemping kunt verwachten.
Mijn Renault Scenic II (met 116.000km de teller) doet raar bij het schakelen. De versnellingspook gaat niet automatisch naar de neutrale stand (tussen 3 en 4) wanneer ik hem uit zijn tweede of vijfde, zesde versnelling duw. Ik moet hem...
Via deze weg wil ik kijken of we de problemen gezammelijk kunnen aanbieden bij Renault Nederland. Maar ik heb dan wel wat informatie nodig.
Via dit formulier wil ik jullie wat vragen stellen.
Al sinds het begin heb ik de Austral helaas niet echt een geweldige auto gevonden. Grote en kleine kritiekpunten welke op dit forum veelvuldig langs zijn gekomen. Een aantal wil ik wel benoemen:
- De traktor *zucht*
- Het vreemde verbruik... des te...
Mijn Grand Scenic III 1.5 dCi uit 2010 reed maandag prima, en weigerde dinsdagmorgen om te starten.
Ik hoor het startrelais klikken en daarna valt het display uit. Na enkele seconden komt het terug in fabrieksinstellingen.
Ik zie een melding Accu...