Te leuk om niet eerder te vermelden; Eddie van der Meer zal op de ZOE-dag2015 met zijn oranje gewrapte ZOE in de hangar staan. Met die ZOE heeft hij de Wavetrophy 2015 gereden. Dus weer een reisverhaal erbij. op de
E & E Mobility Facebooksite zijn zijn ervaringen al te zien en te lezen.
Verder hopen we echt binnenkort een mailing uit te doen naar de aangemelde bezoekers met het definitieve programma en hoe we de Xenon-ombouw willen aanpakken. Duurt allemaal net ff wat langer als gehoopt, maar het zit in de pipeline!
Op dit moment zekerheid over deelname van;
- Renault Nederland (Demo Twizy, static show van de nieuwe R240, presentatie Toekomst Renault)
- ThePlugInCompany (presentatie en informatie ZE-Ready laadpunten)
- EV-Box (presentatie huidige werking van de Nederlandse markt publieke laadoplossingen en de toekomst hiervan)
- ChefOnTheSpot (smoothies en wraps)
- Fivari (Open EVSE-lader)
- HarmOtten (On Board diagnostics, reisverhalen vers uit Noorwegen, LED verlichting)
- Bavo Galama (zaaldiscussie)
- Eddie van der Meer ( Wavetrophy ZOE )
We zijn nog bezig met;
- van der Sys (Charging Plaza)
- TomTom (presentatie R-Link & TomTom)
- AutoWeek (video verslag)
Ten aanzien van de laadpalen vertegenwoordigers (EV-Box, ThePlugInCompany, van der Sys); zij bestrijken (deels) een zelfde terrein. Om dubbelingen of overlappen in hun presentaties te voorkomen, zijn we benieuwd naar zaken die je specifiek door 1 van de partijen toegelicht had willen hebben. Op deze wijze kunnen ze hier in hun presentatie rekening mee houden of zelfs zich specifiek op dit onderdeel kunnen richten. Laat het ons hier weten.
Zoe Q210 Life - oktober 2013 - 40kWh - >200.000km | Tesla Model3 - maart 2024 - 57kWh | Zoe R135 Intens - januari 2020 - 50kWh